Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszios vagyok mar harom...

Depresszios vagyok mar harom honapja ami melle panikbeteg is vagyok. Van kiut?

Figyelt kérdés
Neha jobban erzem magam neha meg leirhatatlanul rosszul. Nem voltam ilye. Mosolygos kedves ember voltam akinek pozitiv volt a jovokepe. Aztan egyszer csak bediliztem. Jarok pszichologushoz de nem sokat hasznal. A munkahelyemet is elhagyta mert nem tudtam dolgozni. Jelenleg sem tudok mert lett egy komoly szervi betegsegem. mit tegyek hogy jobban erezzem magam? barataim nem igen vannak es nagyon kimozdulni sem tudok.iszok gyogynovenyes teakat jarok pszichologushoz de nem erzem jol magam:S sokat olvasok errol konyveket probalok pozitivan hozza allni de valahogy megse megy.

2015. nov. 15. 18:55
1 2
 11/11 homo ludensz ***** válasza:

Gondolt át,ne kapkodd el de van egy olyan megérzésem hogy ha írsz egy privit és kiírjuk magunkból azt amit per pillanat érzünk talán jobb lesz neked is és nekem is.

Betegtársat keresek hogy minden félreértést eloszlassak. Szia.

2015. nov. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!