Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol a határ a rendes félelem...

Hol a határ a rendes félelem és a fóbiás félelem (szorongásos félelem) között?

Figyelt kérdés
Mikortól számít egy valamitől való félelem fóbiásnak, szorongásosnak?

2016. jan. 30. 19:08
1 2
 11/14 anonim válasza:
pont én is a betegségek miatt szorongok, mindig az jár a fejemben mi van ha ez van? mi lesz azután? jó lesz az életem mint régen? nos, én nyugtató zenéket szoktam hallgatni, vagy rendes zenéket. megprobálok jóra gondolni csak az nehezen megy. szóval jó hogy elmész orvoshoz mert csak így tudsz megnyugodni. én is elmentem orvoshoz és kaptam beutalót. és mindenkinek meg van a határa a félelemeknél
2016. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Akkor tehát szorongás... :(

A fóbia amúgy miben különbözik?


Mert én egy adott betegségtől félek, és ha valaki pl olyan beteg, akkor én hozzá nem szívesen érek. (pedig érintéstől nem lehet elkapni) Vagy ilyesmivel foglalkozó cikket kikerülöm.

2016. febr. 1. 11:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Tündérem, ha te az én szakszerű válaszomat lepontozod (most 55%-on áll), akkor én nem mondok neked többé semmit.
2016. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én mindenkit felpontoztam. Más pontozott le.
2016. febr. 1. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!