Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnek ekkora különbs...

Hogyan lehetnek ekkora különbségek lelkileg az emberek között?

Figyelt kérdés
Egyes emberek egy háborút megjárnak, annyi dolgot látnak aminek a tizedétől megölném magamat, mégis utána normális teljes életet leélnek. Én meg 21 éves vagyok, kivagyok égve, frusztrált nyugtalan vagyok, meg semmi életkedvem sincs, pedig az eddigi életem során jelentéktelen apróságok történtek velem csak. Ateista vagyok, de arra már szinte tényleg csak az lenne a logikus magyarázat, hogy tényleg van lelke az embereknek, és akik sokat kibírnak, azok már sokszor éltek.
2016. febr. 11. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Van hobbim. Csak hangulatingadozásom van. Pl. egy hétig úgy érzem kivagyok taszítva, utána meg egy hónapig különlegesnek érzem magamat, legegyszerűbben így tudom megfogalmazni.
2016. febr. 16. 20:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Értem, tudom, ez elég kellemetlen. Érdemes lenne egy pszichológust felkeresni.
2016. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Magam szeretném megoldani a gondjaimat. Csak út mutatásra van szükségem, nem arra hogy végig vezessenek az utamon!
2016. febr. 17. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!