Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet velem, mit tegyek?

Mi lehet velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hónapok óta nem eszem vagyis eszem, de ha tehetem csak egyszer naponta és akkor is nagyon keveset. Egyszerűen utálok enni. Az első hónapokban 20 kg-ot fogytam, sokan mondták hogy jól nézek ki, anya is mindig mondja hogy nem kell többet fogynom, de én utálom magam (73kg 170cm) Az utóbbi hónapokban volt olyan hogy bizonyos napokon sokkal többet ettem és iszonyatos bűntudatom volt utána. Ilyenkor megvágom magam és sokkal jobban vagyok utána, de iszonyatosan félek hogy megint hízni fogok. Mi lehet velem, mit tegyek, már nem bírom ezt ?

17/L



2016. ápr. 28. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Anorexia & testképzavar.

Pszichológust ajánlok.

Illetve, hogy hagyd abba a koplalást, mivel neked a 60 kg lenne ideális, amin már rég túlfogytál, és a mostani súly már több mint valószinű nem egészséges.

2016. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erről szokjàl le minél hamarabb, ne vàgdosd magad!!!!

A megmaradt heg sokkal csúnyàbb lesz majd és azt még eltűntetni sem nagyon tudod, mint a kilókat.

Szerintem ez pszichéa probléma.

Ha nem érzed jól magad fordulj orvoshoz, de legjobb lenne ha te próbàlnàl annyi önuralmat össte szedni, hogy elfelejtsd ezt az egészet.

Màrpedig enni kell rendesen, az ad erőt és ha újra vissza szoksz, màr jobban fogod érezni magad.

2016. ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem fogytam túl
2016. ápr. 28. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!