Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan engedjem el a múltat,...

Hogyan engedjem el a múltat, mi teljesen felemészt?

Figyelt kérdés

Nos, életemben állandóan vagy elrontottam a dolgokat, vagy szimplán nem cselekedtem, amit később rettenetesen megbántam. Folyamatosan mardos és gyötör a bűntudat és a bánat, sehová sem fejlődök, folyton múltbéli dolgokon akadok fent, amiket úgy sem tudok megmásítani.

Nagyon zárkózott vagyok, félek az emberektől, már gyerekkoromban elvesztették a bizalmamat, emiatt nagyon kevés (egészséges) emberi kapcsolatom van.

Ezen változtatni szeretnék. Mindig elhatározom hétről hétre, hónapról hónapra, évről évre, hogy na ezután más lesz! De végül visszazuhanok a múlt kudarcaiba...



2016. jún. 9. 20:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta miújság veled? Remélem, jobban vagy!!
2021. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Szia hogy vagy?

Az alapjan amit olvastam egy nagyon erzekeny szemelyiseg vagy picit magamat lattam benned,csak en annyit csalodtam az emberekben kiskorom ota hogy nem tudok bennuk bizni mert van hogy az jar a fejem mikor beszelgetek valakivel ha furan mond valamit vagy furan viselkedik valamiert ami aztan olyan erzest kelt bennem h nem bir az illeto es inkabb nem baratkozok,tudom hogy baj hogy foglalkozom azzal h vajon mas mit gondol rolam,en is szorongok fokepp ha egy kisebb tarsasaghoz kene oda mennem,nem birnek,ha oda is mennek azt is csak ugy ha oda hivnak egyszeruen magamtol nem tudnek meg szolalni,es gondolom ez mind a mult miatt mert igy ismertem meg a vilagot egyedul es ugy azokkal a tapasztalatokal hogy az ember rossz es barmikor banthat es felunk az emberektol a csalodastol

2022. júl. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ezt nagyon nehez le küzdeni es lehetetlenek tunő feladat,meg en se tudtam ezt meg ugrani meg ha szeretnem is meg ugrani es tegyuk fel oda menni egy tarsasaghoz a lathatatlan lancok erosek es nem tudom el szakitani a felemtol foldbe gyokerezik a labam,es a multat ha el is akarod engedni ha azt szeretned h ne fajon egyszeruen szerintem keptelen az ember hisz ezek adnak ugymond biztonsagot is hisz ezek tapasztalatok es felsz h ha mashogy csinalod tegyuk fel oda mesz a tarsasaghoz akkor valami banto dolog erhet,a felelem a fajdalomtol a csalodastol attol h mas mit gondol teljesen be zar teged es talan egy tarsal lehet ezt le kuzdeni akivel egyutt lepheted meg es egyutt tamogatva tudjatok le kuzdeni de felek h az se biztos
2022. júl. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!