Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elhagytam a Frontin szedeset....

Xyzszs kérdése:

Elhagytam a Frontin szedeset. Mennyi ido mulva mulnak el az elvonasi tunetek?

Figyelt kérdés
Ket evig szedtem,de csak este,mert nem tudtam elaludni,altalaban 2*0,5 gr-osat.Most abbahagytam,mert kisbabat szeretnek,de nagyon rosszul vagyok.Izomrangasom van,nem tudok aludni,meg szedulok is.Koszomom a segitseget!

2016. jún. 12. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem így kell leállni róla. Ez túl nagy mennyiség amit szedtél. Erről nem fogsz tudni csak úgy hirtelen lemondani. Szedjél egyenlőre egyet, majd hét múlva ebből is csökkents le egy negyedet, vagy felet.
2016. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
hát szerintem erről nem lehet így ilyen hirtelen leszokni :/
2016. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%

ezek lelki okok miatt vannak, azért szedted, a 2 év alatt csak gyűltek a félelmek. szembe kell nézni a félelmekkel, ennyi.

Nincs szervi elvonási tünet ezeknél, le lehet pontozni.

2016. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Le vagy pontozva, nincs igazad.
2016. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Frontin szedését csak nagyon pici adag-csökkentésekkel huzamosabb idő alatt tudod elhagyni. Ne akarj erős lenni, mert nem tudsz. A baba picit még tud várni, hogy nyugodt anyukája legyen..
2016. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom!Lassan 1 hete hagytam abba,nagyon rossz,de akkorsem akarok 1 darabot sem bevenni belole.Be kellene tiltani!
2016. jún. 12. 23:13
 7/15 anonim ***** válasza:
amúgy terhesség alatt nem lehet szedni frontint??!! Ilyenről még nem hallottam de mindegy
2016. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"A Frontin a terhesség első harmadában nem alkalmazható, mivel fokozza a magzati fejlődési rendellenességek előfordulási gyakoriságát, a terhesség további részében csak szigorú egyedi orvosi elbírálás után szedhető.

Szoptatás alatt nem szedhető, mivel az anyatejbe átjut."

2016. jún. 13. 14:03
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Mármost két évig szedted, erős függőség alakulhatott ki tőle. A Frontin benzodiazepin-típusú gyógyszer.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy pszichiáter szakorvos tud-e arról, hogy Frontint szedsz, illetve arról, hogy pontosan hogyan?

Addig kis információ: Van egy úgynevezett benzodiazepin elvonási szindróma.

Szédülés, izomremegés, alvászavar stimmel is.

Nem kell betiltani, ha gond van, irányítottan leállítják, és ennyi.

Az a véleményem, hogy ilyen hirtelen csak így ne próbálj meg leállni, mert bajod eshet. Ne szégyelld beismerni, ha segítség kell a leálláshoz. Attól csak könnyebb lesz: neked is, mert azzal az előnnyel indulsz, hogy felismered magadban a függőséget, azt ezt elősegítő pszichiáternek úgyszintén, ugyanezen okból. :)

Hajrá, szurkolok. :)

2016. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. jún. 13. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!