Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elhagytam a Frontin szedeset....

Xyzszs kérdése:

Elhagytam a Frontin szedeset. Mennyi ido mulva mulnak el az elvonasi tunetek?

Figyelt kérdés
Ket evig szedtem,de csak este,mert nem tudtam elaludni,altalaban 2*0,5 gr-osat.Most abbahagytam,mert kisbabat szeretnek,de nagyon rosszul vagyok.Izomrangasom van,nem tudok aludni,meg szedulok is.Koszomom a segitseget!

2016. jún. 12. 21:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
40%
Miért nem akarsz szedni? Próbáld meg magad szinten tartani. Én is voltam hasonló helyzetben (nem Frontin), olyan elvonási tüneteim voltak, hogy annyira remegtem, hogy 2métert nem tudtam menni. aláírni sem tudtam, csak feküdtem. Amikor rosszul vagy akkor egy nagyon keveset vegyél be.
2016. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
utolsónak teljesen igaza van. Kiegészíteném még annyival hogy antidepresszánst kéne szedned és akkor az óldkja a szorongásod és nem lesz szükséged frontinra!
2016. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
En nem mentalis okokbol szedtem a frontint,hanem mert nem tudtam aludni,mivel tobb muszakban dolgoztam.Es siman le lehet rakni,nem kell meg tobb szarral mergezni magam!De majd meg mast is beszedek!Marha jo tanacsok ezek!ez az 1 het nagyon rossz volt,de tegnap vegre tudtam par orat aludni normalisan.Szoval tuti nem szedek be tobbet semmit!
2016. jún. 15. 15:01
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudok róla, de annyit igen, hogy ha huzamosabb ideig szeded, akkor nem szabad egyből letenni,hanem fokozatosan csökkenteni kell, majd abbahagyni...

Én most gondolkozok rajta, hogy feliratom, de csak erre az időszakra, amiben most vagyok, szorongás és stressz miatt.

2016. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elmultak?
2022. júl. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!