Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az antidepresszáns (SSRI) gyógyszerekről? Ha elkezdem szedni zombi leszek tőle, vagy lesznek azért érzelmeim?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 1 évben sok szar dolgon mentem keresztül( műtét,szakítás,érettségi,pszichológus)és sajna kialakult bennem egy kis állandósult szorongás,aggodalom a jövőmet és a mindennapjaimat illetően. A pszichiáterem 10mg paroxetin-t írt fel 5mg Eleniummal,de érettségi közben nem bírtam elkezdeni mert az első szemtől kidőltem. Most úgy vagyok vele hogy megpróbálom az Eleniumot kúra szerűen szedni,és úgyis megyünk nyaralni hátha az is elegendő. De ha mégis az antidepresszánsra kerülne a sor,akkor ti hogyan érzitek magatokat tőle? Vannak érzelmeitek? Tudtok azért sírni? vagy egy temetésen is vigyorogtok? Nyitottabbak lettetek utána vagy inkább az ellenkezője? Hogyan hatott az életetekre? szóval minden érdekelne:)

2016. júl. 11. 19:01
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
30-as: nem tudod leszarni, hogy fizikailag 0/24 szenvedsz az ssri okozta sulyos agyserules miatt. Neked nem lett ilyen problemad, remek. Masnak meg igen.
2019. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!