Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek érhet hátrány a...

Szerintetek érhet hátrány a munkahelyemen, ha a főnök megtudja, hogy addiktológiára megyek?

Figyelt kérdés

36 éves nő vagyok.2 ,és fél éve enyhén alkoholizálok,és úgy döntöttem kérek segítséget.Gondolom az orvosi igazolásomon rajta lesz hol voltam,mint ahogy az ideg gondozóról is hoztam igazolást,mert spórolok a szabival.Nem járok ittasan dolgozni,csak a mentális állapotom miatt ,meg alapból lassabban dolgozok (kapálok,sepregetek),de normálisan csinálom.Ha egyedül vagyok,csak enni állok meg.Lassabb vagyok,mint a többi,amivel szekálnak is,de szerintem nem feltűnően.

A helyzet az, nem tudhatják miért megyek,mert gondolhatják azt is,hogy drogozok,és félek,nem hosszabbítanak szerződést.


2016. aug. 7. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez attol függ milyen a fönököd.
2016. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak enyhén alkoholizálsz, akkor nem kell addiktológia, simán le tudod rakni a magad erejéből.

(Még ha kemény alkoholista vagy, akkor is, csak a környezetedben, netes fórumokon, stb. kell tanácsokat kérni olyanoktól, akik megtették.)

2016. aug. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es. Kinek mit jelent az enyhén alkoholizálás. :D Ilyen ninc, vagy iszik valaki, vagy nem, függője, vagy nem. Ha függője akkor kell orvos, hogy le tudjon állni!


Nekem van egy ismerősöm, ő azt mondta leállt az alkohollal, és ennek ellenére hetente 3szor másnaposan jár be dolgozni. Tudni kell erről az emberről, hogy már 23 éve iszik, kb. És régebben úgy ivott hogy mindennap részeg volt, hétvégenként epét is hányt. Szóval kinek mit jelent az enyhén alkoholizálás, nem mindegy. Az alkoholizmus, az alkoholizmus! Szépíteni nem lehet.

2016. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyire értelmes a főnököd?
2016. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írattam ki szabit.
2016. aug. 8. 16:48
 6/6 A kérdező kommentje:
Két,és fél éve iszok.Eleinte 2 doboz sör kétnaponta,majd naponta.Amióta nincs hapsim hol 3-at ,hol 4 -et.Előtte antialkoholista voltam,szóval lelki előzmények megvannak.Mit csinálnak velem az addiktológián??
2016. aug. 8. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!