Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiatrian tobb napon...

Pszichiatrian tobb napon keresztul voltal mar bent?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kivancsi egy pszichiatrian belul millyen az "elet". Gondolom sivar de pl. miket szoktatok csinalni, memnyi gyogyszert kaptok, egesznap pizsamaba vagytok? A masik kerdesem az hogy mi apro okbol kerulhetsz be ide tobb napra is? Pl. Ha egy 15 eves ongyilkossagra gondol azert mar huzamosabb idore is bekerull? (Ne h azt higyjetek hogy oda akarok kerulni csak most neztem egy filmet ezzel kapcsolatban es kivancsi lettem)

2016. szept. 3. 22:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
nagyon szar volt.evészavar,önygilkossági kísérlet,depresszió stb stb..miatt kerültem be,miután több hónapig jártam dilidokihoz,és nem használt...ott se volt jobb,budapestn voltam.egész nap unatkoztam,hozzam látogatni sem jöttek,telefonálni,netezni nem lehetett.beszélgetni nem tudtam senkivel,mert volt szerencsém kifogni az a csapatot,ahol mindenki zizzent volt...kaptam gyógyszert,amit mára már elhagytam.senkinek nem kivánom,hogy odajusson.ha hülyeséget csinálsz akkor meg jól lekötöznek az ágyadhoz.
2016. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ohh és elfelejtettem, a két hét alatt kétszer volt csak beszélgetésem,összesen 30 perc a kettő együtt!!!!gyakorlatilag egész nap ingerszegény környezetbe vagy...nekem kicsit börtön feeling...egész nap ben vagy,1 órára kimész az udvarra,ott meg csak bámulod az eget..
2016. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon somindent leírtak már az előttem levők. Én még annyit tennék hozzá,hogy voltak az aulába könyvek amiket lehetett olvasni. minden nap kimehettem a kórház területéről sétálni a szüleimmel. Az udvarra kísérő nélkül is. Én karácsonyt és szilvesztert töltöttem bent tavaly előtt. A kórháznak volt egy kápolnája és voltunk ott újévi misén. Egy barátom aki más településen votl bent azt mondta, náluk egyzőterem gépekkel is volt a pszichiátria szerületén. Persze lehetnek illyesztőbb emberek ott, de nekem sokkal jobb volt ott, mint műtét után a sebészeten, hisz nem volt, hogy nem kelhetsz fel az ágyból meg ilyenek.
2016. szept. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 veronika19822008 válasza:
Én egy hétig voltam zárt osztályon az kib.. szar!A nyílt az már jobb
2016. szept. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 veronika19822008 válasza:
A másik a nyilton nem kellett pizsama
2016. szept. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a válaszokat, csak a tapasztalatomat osztom meg. Májusban voltam bent 9 napot, mert gyógyszert kevertem piával elég rendesen. Kb 10 szem Rivotrilt vettem be és megittam pár sört meg egy üveg konyakot felesben a szomszéddal. Közben antidepit is szedte, szóval egyáltalán nem lett volna szabad innom. Az lett a vége, h a szomszédnál öszzevisza törtem a berendezést, nem tudott leállítani, ezért kihívta a rendőrséget, majd ők a mentőket. Ez azért nem olyan apró ok. A bent tötött idő alatt jól éreztem magam, nem csináltak zombit belőlem. Napi 3szor kaptam gyógyszert és ennivalót, a kaja is jó volt. Volt tévé, az udvaron büfé, volt 1-2 jófej ember aki nem volt "zombi", nem a zárt osztályon voltam. A közösség pozitívan hatott rám, mivel előtte is elég depis voltam. Könnyen feltaláltam ott bent magam, ami kint nem nagyon ment. Volt egy nagy cseresznyefa, szedtem egy csomó cseresznyét majd kértem a konyháról pár eldobható ételhordót és árultam a cseresznyét :D Vagy árultam a töltótt cigit (jó drágán mert akinek kellett úgyis megvette). Szóval egyáltalán nem sivár az élet! Viszont azért mert öngyilkossági gondolataid voltak, nem kerülsz oda egy órára sem. Nekem is voltak, több orvosnál is voltam és egyik sem utalt be, ez csak a depresszió jele lehet. Remélem segítettem, bár ez csak egy tapasztalat, és gondolom nem minden korház egyforma.
2016. okt. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 homo ludensz ***** válasza:
Azért hangsúlyoztam itt az előzőekben ki hogy ez a klinika kimondottan pszichiátriai betegekre szakosodott mert ez benne a lényeg. Rémtörténeteket meséltek más kórházak pszichiátriai osztályairól akik azokat már megjárták. Nem fényezem a diliházat mint írtátok csak azt írtam le hogy én hogy éltem meg 3 hetet amit bent töltöttem.Nekem akkor létkérdés volt a klinika véleménye mert a le % kolásom múlott rajta. Szerencsémre jól jöttem ki belőle.
2016. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!