Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásos, pánikbetegek!...

Szorongásos, pánikbetegek! Van valakinek kedve beszélnie?

Figyelt kérdés

Elég mély ponton vagyok, nem találom a helyem a világban, nem látom az élet értelmét, néha nagyon bedepressziózok. Pánikbeteg vagyok, szorongok minden nap, szedek gyógyszert, de a hangulatomon nem javít, sőt azt veszem észre, hogy inkább ront.

A lényeg az, hogy nagyon magam alatt vagyok és jó lenne valakivel beszélni, aki átesett már ezen és kimászott a gödörből. Vagy éppen még benne van, és próbál kimászni.

Szóval nagyon szeretnék erről valakivel őszintén beszélni, aki tudja is, hogy min megyek át, nem csak sejti. Vagy bárki írhat, akinek szintén jól esne valakivel erről beszélni. Várom az üzeneteket!

17/L



2016. szept. 10. 18:47
1 2
 11/11 anonim válasza:
sziasztok...van a facebokkon egy csoport, ahol segítők is vannak, lelki tréner, lélekgyógyász. " A lélek Gyógyulása gyógyszer nélkül, pánik ésszorngás oldaá"...ott kaphattok valódi segítséget. terápiában gyógyítják, megadnak telefonszámokat is.Ha Budapesten éltek, akkor személyesen. Nagyon jó, én egy ilyen nőnél gyógyultam. 7 éve. és teljesen jól vagyok.Gabi
2016. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!