Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha furcsán...

Mit csináljak, ha furcsán érzem magam, ha emberek közt vagyok?

Figyelt kérdés
Folyton próbálok szemkontaktust tartani, ha beszélek valakivel, aki a szűk baráti körömbe nincs benne, mindig figyelek hogy ne tegyek és ne mondjak valami gáz dolgot. Ha sétálok, figyelek hogy ne lépjek furán, vagy ne essek el, de mindig úgy érzem, hogy furán járok. Nem félek más véleményétől rólam, nem zavar ha néznek, tehát nem az emberektől félek csak fura.. Magabiztosnak mondod magam, de nem tudom mi van velem mostanában. Szerintetek mi lehet?
2016. okt. 24. 15:59
 1/4 A kérdező kommentje:
+ egyik barátomnak is elmondtam a bajaim, és mondta hogy kívülről nem úgy látszik, teljesen normálisan viselkedek. De belülről mégis van valami bajom. Tehát pl ha megismerkedek valakivel, akkor simán bemutatkozom, nem sápadok el, nem is leszek vörös teljesen, nem vagyok félénk. NEm tudom jól megfogalmazni, de nagyon furcsa :/
2016. okt. 24. 16:01
 2/4 anonim ***** válasza:
És nem tudsz kimenni az utcára egy kiló kenyérért sem fürdés vagy készülődés nélkül? Ha igen, akkor túlzott megfelelési kényszered van, ami alacsony önértékelésből fakad. Lehet jogos is, ha pl. korosztályodhoz képest iskolázottságban, karrierben le vagy maradva.
2016. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de, simán elmegyek, csak furcsán érzem magam a tömegben. Akár melegítőnadrágban is kimennék, nem érdekel ki mit gondol rólam.
2016. okt. 24. 16:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyennek gondolod az embereket? Milyennek látod az embereket. Milyennek érzed az embereket? Milyen létezni? Mit jelent számodra az erő? Hol érzed az erőt? Bent? Kint? Milyen lennél, ha erőt éreznéd magadban? Az önelfogadás erő vagy gyengeség?

Mikor kedvelnéd meg magad? Milyen érzés kedvelni magad? Milyen gondolat kell, hogy kedveld magad? Mit kell tenned, hogy kedveld magad?


Mit gondolnak rólad?

Számít? Miért?

Mit szeretnél, mit gondoljanak rólad? Hogyan kell viselkedned, hogy azt gondolják rólad?


Csak problémát teremtést magadnak, mert unatkozol. Tedd hasznossá elméd, és találd fel:

Hogyan gazdagodj meg egy év alatt?

2016. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!