Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért néznek rám furcsán az...

*Glissade* kérdése:

Miért néznek rám furcsán az emberek mikor azt mondom, hogy nem szeretem az aerobic-ot? Ennyire hihetetlen, hogy nem aerobic edzésre járok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen.
2016. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Furcsák az emberek. Nekem a szemem se rebbenne :) Én jóformán azt se tudom, mi az aerobic... Szerintem én sem szeretem. Bár engem senki sem vádol meg vele, nem tartok még ott.
2016. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Cortez70 ***** válasza:
100%
Ja, rám is úgy néznek. Meg nem hiszik el, hogy a zumbától lettem izmos.:)
2016. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert ilyenek. Ha azt mondom szeretem a focit, akkor azért szidnak, ha azt súlyzós edzést végzek, azért, ha horgászok az a baj, a lényeg a fröcsögés.
2016. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Cortez, ezt a zumba dolgot én sem hiszem el, ha azt mondod flabelos oké, de a zumba kizárt.
2016. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#4: Mondasz valamit...

A youtube-on már nagyon meg kell válogatnom, milyen témánál olvasom el a kommenteket. Ha étrendről van szó, jön a "mindenki legyen bűntelen szénhidrátra alapozó vegán" vonal, egy kis női testépítőkről szóló szösszenethez (amit sok kicsit sem testépítő is megnéz) pedig jön a normál emberke azzal, hogy na ezért nem szabad egy nőnek megemelni egy súlyt, mert ez undorító. Mindezt teljesen OK testre is, nem agyonkokszolt borzalmakra, akik már nőnek sem néznek ki.

Miközben szerintem jót tenne az esztétikai érzékemnek, ha a legtöbb nő igenis megemelne pár nem félkilós súlyzót s nemcsak egyszer. Olyan kis plötty karokat látni s persze sokaknak a comb is akkor jó, ha nagyon vékony.

2016. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Már annyira hiányoztak a kérdéseid csillámpóni lány!
2016. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert a lakosság 90% a agyhalott! azt se tudják mit jelent sokszor amit mondanak nekik
2016. jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Gondolom az jut eszükbe az edzésről. :D
2016. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Lehet. :D

Edzés= Step aerobic

Soha nem jönnek rá, hogy létezik más is. :)

2016. jan. 4. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!