Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínű mániás depresszió...

Valószínű mániás depresszió bipoláris személyiség zavarral társulva?

Figyelt kérdés
Gyakran szorongok (kezem tördelem, körmöm rágom, utálok emberek közé menni), van hogy kamuzok csak ne kelljen suliba menni, utálom a rosszindulatú osztálytársaim, szeretem a magányt, introvertált vagyok, de van mikor exovertáltra váltok és ambíciózus vagyok hetekig. Egyébként gitározok 2 hónapja és már olyan gyorsan haladok benne, van több saját dalom és imádom ezt a hobbit. Szélsőséges világnézetem van, pontosabban az, hogy szarnak látom az egész életet, egy elbaszott rendszer szerintem. Nem tudok aludni, étvágyam sincs, sokat foglalkoztat a halál. Érzelmi hullámokat vettem észre a napokban egyre durvábban. Tegnap délután még meg akartam halni, este meg mindenkit szeretek érzésem volt, mintha egy hullámvasút lenne az érzelmi világom.

2016. nov. 18. 10:09
1 2
 11/13 Waff ***** válasza:
Értem....viszont egy ilyen magas iq-értékkel és lexikális tudással rendelkező személynek, igazán tudnia kellene helyesen írni és fogalmazni... ;)
2016. nov. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ja, és gyógyíthatatlan izomsorvadásom van, amire nincs gyógymód, egyre több a tünetem, nem tudok vele együttélni
2016. nov. 25. 21:00
 13/13 A kérdező kommentje:
Konkrétan mire gondolsz Waff? Én világ életemben próbáltam jól megfogalmazni a gondolataimat, de nem igazán ment.
2016. nov. 27. 03:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!