Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj az, ha rajongok a gyilkoss...

Baj az, ha rajongok a gyilkosságokért?

Figyelt kérdés
Nem érzem ennek a súlyát, így azt sem tudom, hogy baj-e.

2017. jan. 5. 21:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%

tehát kisfiú...


Jajj, ne haragudj, nem úgy értettem... nem akartalak felhergelni... ugye nem ölsz majd meg? :((( Félek.



Beteg vagy ember.

2017. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Kioktatást nem kértem, csak egy egyszerű választ egy egyszerű kérdésre. Köszönöm!
2017. jan. 5. 22:08
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem kisfiú, hanem férfi.
2017. jan. 5. 22:09
 14/24 anonim ***** válasza:

Gyanús nekem, hogy Barbarossa 41 a kérdező, aki 26 évesen még szűz, és azt hiszi magáról, hogy nála van a bölcsek köve. Legalább is Barbarossa volt az, aki mindig kijavított engem, hogy nem fiú, hanem férfi.


Te vagy az, Barbarossa?

2017. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ez tuti, hogy Barbarossa 41 volt! Azóta kussol is. Azt kell még tudni erről a kreténről, azon kívül, hogy 26 évesen szűz, pszichiátriai kezelt volt. Az anyja tartja el, amit nem tart különösnek, mert amíg a legjobb munkát meg nem találja, addig ez normális neki. Nagyon vicces figura, többször jókedvre derített már. :)
2017. jan. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egyértelműen baj.Ilyen kérdést...
2017. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Az emberi kioltása a legnagyobb bűn, ami létezik, ezért rajongani beteges dolog.
2017. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
emberi élet kioltása
2017. jan. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hmm. Amíg nem a hobbid addig nem gond a fantázia xD


Ha ideges vagyok vagy valaki irritál elég éles képek mennek át a fejemen, ahogy élvezem a szétszabdalásukat vagy csak a kínzásukat.

Csak megtartom magamnak :3


Csendes, de ha kell őszinte szókimondó alkotó-művész vagyok, teljes életet élek. Rengeteg minden érdekel, alkotásban is tulcsordul az agyam. Van hogy éjjel felkelek egy ötlettel s egyből rajzolom azt.


Rajongani lehet bármiért, amíg nem okozol senkinek se gondot.


23-N

2017. jan. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
majd az lesz művészet,ha a anyádat a temetőbe látod te bu@i....
2017. jan. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!