Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegség vagy más?

Pánikbetegség vagy más?

Figyelt kérdés
nehézlégzésre ébredtem kb egy hónapja,a háziorvosom megvizsgált és szívzörejt halott! beutaltak egy csomó vizsgálatra (vérvétel,tüdőröntgen) minden rendben volt! közben kialakult nálam a rosszkedv mert elegem volt a nehézlégzésből. remtotiv extrát szedtem de abbahagytam, mert kizárt, hogy depressziós lennék..(úgy éreztem emiatt nem vagyok jól). további vizsgálatokra mentünk (sziv uh, pajzsmirigyes vérvétel aszthmás vizsgálat és terheléses vizsgálat) aszthmás vagyok de ezt mar kb 10 éve tudtuk csak abbahagytam a gyógyszereket mert jók voltak az eredményeim. túl sokat olvasgattam a pánikbetegségről és lehet csak bebeszélem magamnak de nem vagyok jól.. sokat szorongok emiatt aggódom.. már a szívem is szúr és nem tudom miért.. egyébként én sportolok, 10 éve vizilabdázom.. még a héten megyek oszichologushoz de aggódom emiatt (borzasztó halálfélelmem még sosem volt.)

2017. febr. 13. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
A pánikrohamot fel fogod ismerni. Ez nem az.
2017. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!