Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes annyi pénzt kiadni...

Érdemes annyi pénzt kiadni pszichológusra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítségre lenne szükségem úgy érzem. Ingyenesnél(tehát kórházinál) jártam már,de ott akkora a várakozási idő,hogy 3 havonta,ha 1x bejutok,akkor örülhetek. Így semmi értelme az egésznek.

Szorongok, feszült vagyok a munkám miatt,nincs egy szabad percem. Úgy érzem,hogy engem csak utálnak az emberek. Nagyon befelé fordult vagyok emiatt...érzékeny vagyok és mindent a szívemre veszek. Kialakult újabban hányás fóbiám is. Nem merek enni,ha dolgozom,mert félek,hogy hányok. Alig eszek egy nap. Sokat fogyok emiatt. Mindig hányingerem is van az idegeskedéstől.

Ti fizettetek már pszichológusnak? Megérti? Segített?


20/L



2017. febr. 15. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a lelki tanácsadó szolgálatokat. Vagy írjál ilyeneknek, a googlé-ban keresd ki.
2017. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!