Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Összeomlott az életem, öngyilk...

Összeomlott az életem, öngyilkosság jár a fejemben, jó ideje, van megoldás?

Figyelt kérdés
Nincs munkám, a családommal rossz a kapcsolatom, megélhetési krízishelyzetbe kerültem, tb-m nincs, eü ellátást sem tudok igénybe venni, úgy érzem nincs már lehetőségem, lelkileg sem vagyok egészséges, hetek óta már se jár a fejemben, minthogy dobjam el az életem. Nem bírom tovább, nagyon kétségbe vagyok esve.. Létezik még valami segítség számomra?

2017. márc. 4. 08:12
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Istenben bíztam eddig, hittem, hívő vagyok. De mintha már Ő is lemondott volna rólam. Szerintem nincs helyem a világban. Ezt érzem. Nincs bocsánat azért, hogy a családom megbántottam. Nincsenek igaz barátaim, mert akiről azt hittem, és megkerestem, elfordult. Sajnos, amíg le nem fogy a netem, próbálok még néhány önéletrajzot elküldeni, de vissza se szólnak. De ez csak az egyik oldala a dolognak. Azt hiszem, sem emberként, sem érző lényként nem vagyok alkalmas az életre. Borzalmas ezt érezni, aki még nem volt ilyen helyzetben talán elképzelni se tudja. Iszonyú. Most még jegyre a buszra sincs pénzem, a maradékokat eszem, ami a hűtőben van. Fogalmam sincs hogyan lehet tovább. Ha a holna még remény, az oké, de holnapután nem tudom mi lesz. Borzasztó. :( :'(
2017. márc. 4. 09:23
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérj bocsánatot a családodtol. Erre nem gondoltál még? Ülj le velük beszelni.
2017. márc. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Isten soha nem mond le rólad,nem lehet, hogy inkább te hagytad el őt nem szabad így faladni!Most kilátástalan a helyzet, de megjavul, hidd el ha őszintén Istenhez fordulsz, akkor ki fog emelni. Az életben elofordulnak ilyen mélypontok,sőt tele van harccal!Miből gondolod ha most felhivod a családod, akkor nem fognak veled szóbaállni? Hívd fel őket és ne habozz,mondd el mi a helyzet és őszintén kérj bocsánatot,bármit is tettél.:) Csak hívd fel őket!!! Ha nem is állnak először pozitívan hozzád, hidd el jelentkezni fognak később! De először is Istenhez kell fordulj, terdelj le és imadkozz, aztán hívd fel a családod!!!! Meglatod csoda fog történni! :)
2017. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Bocsánatot próbáltam kérni, édesanya azt mondta hogy amíg Ő él, sosem bocsát meg, de ennek előzménye az volt, hogy felemlegettem a múltját, ami nem makulátlan. Ezért eltaszított engem, mint egy patkányt. Persze, hogy próbáltam szívből megbocsátást kérni, de nem akar szóba állni velem. Ha hívom, kinyomja a telefont, és vissza se hív.

Isten tudom szeret, lehet azért hív már az Ő országába, hogy békére leljek ott nála. De nem tudom, hogy csináljam. :(

2017. márc. 4. 09:42
 15/28 anonim ***** válasza:
Ha megölöd magad, akkor te veszed el saját magadtól az életet és nem Isten. És tudod mi vár rád a halál után? És ez nem valami vallásos duma!
2017. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Mikor próbáltad édesanyádat felhívni utoljára??
2017. márc. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
ma hívtam...Mielőtt a kérést felírtam ide..
2017. márc. 4. 09:54
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi vár a halál után... fogalmam sincs. De kétségbeesetten nem tudom, csak azt hinni, reménykedni, hogy talán jobb lesz.
2017. márc. 4. 09:55
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem lesz jobb a halál után!
2017. márc. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
De akkor már nem tudok róla legalább, mert akkor már nem Én leszek. Hanem csupán egy tetem. És emlék. ha nem tudok semmiről, akkor már nem fáj semmi
2017. márc. 4. 10:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!