Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van mostanába ez a sok...

Mitől van mostanába ez a sok depressziós-fóbiás ember? Hogyan alakul ki nálatok, vagy hogyan kezdődik?

Figyelt kérdés
Mostanába egyre többen lesznek akik mentűlis problémával küzdenek, régen azért nem volt ennyi.. főleg a kamaszoknál meg 20 év körüli fiataloknál van, de hisz elötettek az élet, mitől féltek ennyire
2010. máj. 10. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én az vagyok,de gyerek korom óta.De ezt csak én tudom és az a 2 fiú akivel eddig együtt éltem.A szüleim se tudják,mert ők nem így ekzelnék.Bár orovshoz nem mentem még vele.Anyék tudják h. érzékeny vagyok,de de azt hiszik ez normális.

Amúgy ez nálam úgy kezdődött, h. kiskoromban ha volt 1 jó barátnőm és ha jött valaki új lány vagy társaság,akkor engem mindig lecseréltek.És teljesen összeomlottam emiatt és azért is vagyok ilyen,mert mindenért magamat hibáztatom, és mindenkit akit szerettem elveszítettem és félak h. ha szeretek valakit azt is el fogom veszíteni.Öngyilkosságot is próbáltam már,de ahoz túl gyáva vagyok h.meg is tegyem.Nem találok értelmet az életben, hisz minek születik meg valaki?H.meghaljon?vagy miért születnek olyan emberek akik betegek vagy hajléktalanok, szegények stb.Persze most együtt élek egy fiúval aki szeret és én is szeretem,de minden veszekedés után rohamom van és félek h.egyedül maradok és boldog sem vagyok,de ez nem az ő hibája.Boldog pillanataim vannak,de nem mondhatnám állandó tulajdonságnak.

2010. máj. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pár napja én is gondolkodtam, hogy feltegyem ezt a kérdést :)


Az én véleményem: Gonosz köztünk van, elvégre ő uralja a földet és még annyi hogy a média nagyban közrejátszik!


Lehet nevetni :D

2010. máj. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy a mentális betegségek döntő többségénél a FÉLELEM a kiváltó ok. A félelmeink legnagyobb része alaptalan kb 1-2% a reális. Kérdem én mi okozza a fennmaradt 98%-ot!
2010. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A depressziónak megvan a biológiai háttere. nem cserélődik dopamin
2010. máj. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bizony, mint mindennek, ennek is genetikai oka van. Olyannyira, hogy előzetes ok (pl félelem) sem kell hozzá és hopp az ember mégis pl pánikbeteg. Na utána már fél. A következő rohamtól.
2010. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Genetikai a nagy Túróst!!!



A SOK TÉVÉ !!!


Régen nem volt ennyi Tv adó sem, sőt Hétfönként adás sem volt és reggel 10 ig se volt semmi..



Aki depressziós vagy fóbiás az mind néz tv-t is! Aki nem azok között kevesebb van vagy nincs is, ezt garantálom..

2010. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Tv egy agymosó gép....



De volt egy régi X akták epizód is amiben öngyilkosságot okozott egy bizonyos tv müsor, és méghozzá úgy hogy ilyen ezredmásodperces felvillanó képeket ékeltek a mozgóképbe amit csak az agy érzékel és értelmez kódolt parancsként..



Minden scifinek a fele igaz...

2010. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Peeersze.

Ne zavarjon, hogy a betegség régebbi, mint a tv.

Az ókori görögök milyen tv-t néztek pl?

2010. máj. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én nem nézek tv-t, soha nem is néztem rendszeresen, mégis az vagyok. Na mit szólsz?
2010. máj. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok embernél a sok horrorfilm nézés is közre játszhat... Én személy szerint fölöslegesnek találom őket.. Így is rossz irányba kezd haladni a világ, erre még filmeken mutogatják is... felháborító.
2010. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!