Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham pánik nélkül?

Pánikroham pánik nélkül?

Figyelt kérdés
Az orvos aki fekületesen kezelt, azt mondta, hogy pánikrohamom van. Több embert láttam akinek pánikrohama volt. Azok tényleg pánikoltak és aggódtak, meg féltek. Én abszolút nem érzem. Csak varom, hogy elmúljon, ugyanis fizikai megterhelèsre erősödnek ezek a tünetek. De nem esek pánikba mert tudom, higy elmúlik csak már borzasztóan zavar mert nem tudok semmit csinálni. Még egy kis séta is erősìti a tüneteket. Szóval nem diaggnózis kell, csak az, hogy a pánikroham ès pánikbetegsèg egyenlő a pánikkal ès fèlelemmel? ( hülyèn hangzik a kérdés de én azt gondolom hogy akkor félnem is kellene adott helyzetektől. Inkább unom mint félek)

2017. márc. 6. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Szorongásos roham inkább, nem pánik.
2017. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szorongani sem szoktam kimondottan. De valami túlreagált aggódás mindenkèpp jellemző akkor? Szóval ha nem szorongok, nem aggódok attól még lehet az?
2017. márc. 6. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem, a pánikroham pánikkal jár.
2017. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem a mentő vitt be, az amerikai útra, az ideggyógyászati központba, nem volt klasszikus pánikom, nem kapkodtam a levegőt, csak lezsibbadt az arcom a kezeim és nem tudtam semmit csinálni. Ott mondták, hogy ez pánikroham volt.
2017. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szorongás úgy is lehet, hogy te azt hiszed nem szorongasz, tudat alatt.
2017. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kivizsgáltattad magad? Ha nincs szervi, idegi pajod akkor csak lelki lehet, ennyi. Ezen nincs mit ragozni, de az hogy ők ezt biztosra állítsák, ahhoz rengeteg vizsgálatot csinálnak meg. Tudok olyanról, aki kiájult a buszból, mert rosszul lett, 2 hétig kórházban volt és mindent vizsgáltak rajta és mivel mindent okésan találtak, akkor mondták neki, hogy ez pánikroham vlt és hogy melyik szakterületre tartozik.


Nem találgatni kell basszus, hanem fogd magad és vizsgáltasd ki magad, szíved, tüdőd, stb. végig, vérkép egyebek. És akkor kiderül mitől voltál roszul.

2017. márc. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a szívedet!
2017. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Vizsgalatok nem voltak. Nem nagyon foglalkoztal velem csak rávágták. Olyat is olvastam, hogy ezek általában az esti órákban jelentkeznek. Vagy adott helyszineken. Nekem semmihez nem köthető. Kivève a reggeli órákat. Van hogy 3-4 óra de van hogy sokkal több idő helyrejönni. Ès minden reggel. De akiket láttam azok tènyleg du vagy este voltak. Tervezni nem tudok már ez a legborzasztóbbert hiába találom èn ki hogy majd erősödök ès ezèrt elmegyek sètalni vagy futni holnaptól, haásnap úgy kelek fel, hogy reggel 8-fél 9 től este nègyig a konyháig nem birok elindulni csak "komoly" előkèszületekkel. Máskor meg erősebbnek èrzem magam, akkor is próbalom nem elhagyni magam, kis feladat pl egy sèta. Nem gyaloglás hanem séta. Jól èrzem magam semmi félelem, ès a vègère meg kell állnom többször pihenni mint egy nyugdìjasnak. Nem pánikolok akkor sem mert tisztában vahyok vele hogy elmúlik. De idegesìtő a tehetlensèg mert sokkal többet bìrtam règen.

Na a sok rizsa befigyel....elveszik a lènyeg:

Szóval igaz az, hogy a d.u.-i, esti órákra jellző jobban? Mert ha nem 'úgy' kelek akkor este sincs már semmi.

2017. márc. 10. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!