Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnek egy ilyen kamasszal?

Mit tehetnek egy ilyen kamasszal?

Figyelt kérdés
több, mint egy éve depressziós vagyok. önbizalomhiányos vagyok és szorongok is. skizofrén tüneteket produkálok. vagdosom magam. január óta csak kétszer voltam pszichológusnál. sokszor fantáziáltam azon, hogy például mosogatószivacsot eszek, érdes dolgokat rágcsálnék. gyakran támadok rá a húgomra/osztálytársaimra. nem tudok sírni, már december óta egy csepp könnyet sem ejtettem. halálvágyam van. megakarok halni, hiába van meg mindenem. nem tudok beszélgetést kezdeményezni élőben, csak internetes barátaim vannak. gyakran vágom a csuklóm és a combom. nagyon sok hegem van. gyakran tömöm magam hányingerig, akkor mindig bűntudatom van. szörnyen érzem magam, semmire nem tudok koncentrálni. mit tudnék magammal tenni? mások segítségét kérjem inkább? köszönöm a válaszokat!:) 13/L
2017. ápr. 9. 20:14
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
kicsit összevissza írtam mindent, sajnálom
2017. ápr. 9. 20:17
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor az internetes barátaidtól szerezz annyi önbizalmat, hogy sikerüljön élőben is javulni, el fog szállni az a depresszió :)
2017. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor neked nagyon erős pszichológusi tanácsadóra van szükséged! ne hónaponta járj 1-szer hanem hetente! nem nézz horrort meg öngyilkos videókat! miért vagy önbizalom hiányos? ha gondolod írj privátba!!!
2017. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#3 túl sok olyan dolog történt, ami miatt az önbizalomhiány kialakult.
2017. ápr. 9. 20:45
 5/18 anonim ***** válasza:
És még engem tartanak betegnek...
2017. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
?
2017. ápr. 9. 21:03
 7/18 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem pszichiáter segíthetne, pszichoterápiával kiegészítve. Mondd el a szüleidnek, segíteni fognak szakembert találni.
2017. ápr. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hogy mondjam el nekik?
2017. ápr. 10. 09:01
 9/18 anonim ***** válasza:
Így, ahogy van!
2017. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem merem elmondani nekik. elégge beszűkült a látóterük, mindent falusi ésszel fognak fel. nem mernék ezek után a szemükbe nézni.
2017. ápr. 10. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!