Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet skizofrénia?

Ez lehet skizofrénia?

Figyelt kérdés
Ha valaki félálomban hallucinál( elalvás ébrenlét határán mintha gondolatban hangokat hallanék...akár egy hang amit a tv-ből hallottam. Vagy mint ha vki mondana vmit vkinek...de ez csak gondolatban hallom, és ahogy kinyitom a szemem elmúlik..vagy olyan gonolatok jönnek amire nem is gondoltam) az lehet skizofrénia vagy ők éber állapotukban is hallucinálnak és ez inkább hipnagóg állapot? Már 3 hete tapasztalom ezt és már nagyon félek. Már van időpontom dokihoz de ha addig is tudna írni valaki, hogy szerinte mi lehet ez..vagy netán neki is volt azt nagyon megköszönném.
2017. máj. 5. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki vagy merülve? nekem úgy tűnik. Szorongásod, az lehet, de meg fognak nyugtatni.
2017. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen...meg sajnos nagyon szorongó vagyok. Köszi a választ :)
2017. máj. 5. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Sikozofrenianak nem hinnem! Ilyen eber alom szeru, ami az alvasi cilkusod elejen van jelen. Konkretan alszol kozben, de ebren is vagy. Szorongasodra pedig adnak majd gyogyszert, valoszinu nyugtatot, azzal meg hamarabb elalhatsz, talan ugy kimarad az a szakasz...
2017. máj. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább csak hipnagógia.

[link]

2017. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!