Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? Talán skizofré...

Ez mitől lehet? Talán skizofrénia?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdődött hogy amikor lecsukom a szemem és próbálok elaludni akkor pl gondolok valamire de mintha utána kikapcsolna az agyam tudatos része és olyan gondolatok jönnek amire nem is gondoltam...vagy néha keveredik a tudatos gondolattal...vagy eszembe jut egy idegen szó aminek néha értelme sincs. Mint ha gondolatban hallanék is hangot néha egy ismerősé...de nem akisztikusan...csak mintha megbeszélném magammal...de ahogy erre ráeszmélek akkor abba marad vagy ha kinyitom a szemem. Ez mindig csak akkor van ha elakarok aludni? Mitől lehet ez? Már alig alszom ez miatt...mert kellemetlen. Holnap megyek orvoshoz addig is tudna valaki mondani valamit hogy mi lehet ez. Már teljesen kétségbe vagyok esve.
2017. máj. 8. 17:51
 1/2 starboy1 ***** válasza:
szerintem csak fáradt vagy akkor,nemhiszem hogy skizofrén lennél
2017. máj. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrénia. Inkább stresszes vagy.
2017. máj. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!