Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Meg akarok halni! Rossz az...

Jeverezi kérdése:

Meg akarok halni! Rossz az életem és még depressziós is vagyok. Mit tegyek? 20/L

Figyelt kérdés
Meg szeretnék halni mert nagyon rossz az életem. Sokszor ordítani tudnák annyira fáj a szívem. Nincsen szerelmem sajnos és plusszban még most lesz vizsgaidőszak amit nem szeretek. Nem tudom mit tehetnék sokkal rosszabb az életem és a sorsom mint más embereknek! Facebookon is mindenki a pálmafás képeket osztja meg hogy Kaliforniában vannak meg Velencében én meg itt rohadok egy kis faluban ismerőseim meg élvezik az életet. Mit követtem el milyen bűnt hogy így elvert a jó isten?

2017. máj. 11. 20:20
1 2
 11/13 Zetor_a_TRAKTOR válasza:
Szerintem legjobb ha felkeresel egy szakembert, menj el pszichológushoz. Sok ember ilyenkor nem mer segítséget kérni vagy terapeutához fordulni mert azt gondolja hogy az csak hülyéknek/betegeknek kell. A valóság az, hogy sok olyan ember is jár akinek rendben van az élete, és ennek ellenére is szeretnének még kiegyensúlyozottabbak lenni. Hidd el, rengeteged segíthet, most nem is gondolnád mennyit. Én akkor mentem el először pszichológushoz, amikor nem tudtam feldolgozni egy szakítást, és a terápia hatására igen sokat fejlődtem. Jobb ember lettem, már nincsenek olyan szörnyű gondolataim, a barátaim is jobban kedvelnek, és a párkapcsolatok is egyszerűbben alakulnak. Szóval leghelyesebb ha ilyen helyzetben szakemberrel konzultálsz, az itteni komentelők jelentős részének nem sok fogalma lehet arról milyen átélni egy mentálisan zűrös időszakot, ezért mondják páran hogy a problémáid nem mérvadóak, pedig azok, csak ők ezt nem érezhetik.
2017. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%
Most komolyan az a legnagyobb gondod hogy nem a tengerparton nyaralsz és vizsgaidőszak van? Hidd el vannak akiknek sokkal rosszabb az életük. Bár nekem is csak ez lenne a gondom. Inkább légy hálás hogy járhatsz iskolába, vannak szüleid akik ezt támogatják, van fedél a fejed felett.
2017. máj. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Amenyi rossz van a világban anyi jó is csak jól oda kell figyelni,minden egyes embernek megvan a maga baja,lehet hogy másoknak tóbb a pénze mint nekem pl de neki más baja van,mégis megprobalunk élni vele és megoldani,az élet kihivás,nem könnyű,sokszor én is letört vagyok de nem tudnék magamnak ártani max ki sirni a szemeim. De az jó mert kiadod magadbol,örülj hogy egeszséges vagy,más haldoklik és pont hogy élni akarna,én is egy nagyon hosszadalmas depresziós magányos időszakon megyek át lassan 1 éve! De túl élem! Majd lesz jobb is, most ez van de túl leszek rajta, és bepotolom majd, és nagyon nagy céljaim vannak így addig nem akarok meghalni amig nem élem át, utána nyugodtan halok majd meg idősen gondolj minden nap a hobbidra biztos van egy, nekem a művészet, önkifejezési formák, zene,smink,filmek,ilyesmik,rám új kihivasok fognak varni, gimibe megyek,nekem sem babapiskota az életem kiskoromba sok nehez dolgon mentem át, de ez van,felfoghatom melo drámaként,de bele rohadni nem fogok az életbe azt a legkönyebb,igenis fel kell állni egy idő után és előre menni, nekem is vannak napok amikor azt mondom meg akarok halni, de igazábol nem akarok, a fájdalom elkerúlhetetlen pl az emberekel de azt mi válaszhatjuk meg hogy ki okoz fájdalmat emberekbe ha barátkozunk vagy összejovuk valakivel,gondolj rá ugy hogy a fajdalom is kel.
2020. jún. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!