Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 eves lany vagyok.11 eves...

17 eves lany vagyok.11 eves korom ota van egy kepzeletbeli pszichologusom. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Regebben gyakrabban latogattam el hozza vagy hivtam fel (jelkepesen persze 11evesn eljatszottam h telefonalok) fontosabb esemenyek elott mindenkepp elbeszelgettem vele. Sor jobban belegondolva sajat magammal. Minden nehez helyzetben felkerestem. Mostansag evente parszor fordul elo mikor rosszabbul erzem magam. Tavaly osszel szerintem kezdodo depressziom volt. O es a rengeteg tanulasba valo temetkezes huztak ki belole... Ez normalis? Meg mindig ugyanugy megvan mint 11eves koromban. Neve is van. Meg vagyom zakkanva?

2017. máj. 20. 06:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg őt, normális-e ez a dolog :D
2017. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gyerekek szoktak képzelődni, amikor először beszélgettél magaddal, biztos segített. Különösen intelligens lehetsz, hogy az agyad ezt a módszert találta ki megoldásként. Most attól parázol, hogy a társadalom zakkantnak nyilvánítana, ha ezeket kiadnád magadról, de elárulom, mindegyikünk fejében élnek furcsa dolgok, csak mindenkinek máshogy vetülnek ki, de nem te vagy az első, akinek van egy képzeletbeli barátja. Önbizalomhiányos lehetsz, azért tőle kérsz segítséget, szükséged van külső visszajelzésre, de lassan nem ártana rájönni, hogy te segítesz saját magadnak, tehát meg tudod oldani a saját kis problémáid. Gyógyszert azért ne írj fel :D
2017. máj. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is rengeteget dumálgatok magamban, ilyen kérdezz-feleleksedit szinte már :D

Néha el tudok ámulni hogy milyen módon tudok magammal vitatkozni xdd

De válaszolva a kérdésre, szerintem ez egyáltalán nem probléma, amíg tudod, hogy a pszihológusod valójában nem létezik :)

2017. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen irigyellek. :D
2017. máj. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!