Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az öngyilkosság mennyire...

Az öngyilkosság mennyire alternatíva?

Figyelt kérdés
öngyilkosság, szar, az, élet

2017. jún. 15. 18:16
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
én csak segíteni akartam
2017. jún. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
tudom, köszi.
2017. jún. 15. 21:07
 43/58 anonim ***** válasza:
nem szeretem csak úgy feladni a dolgokat, biztos nem akarod elmondani mi az a nagy dolog, amire csak az öngyilkosság a megoldás?
2017. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elengede ezt a drámaiságot máris könnyebb. Velem is történnek jó és rossz dolgok egyaránt. Kapok elismerést és kritikát. Sokáig estem bele abba a hibâba hogy a rossz helyett a jót engedtem el. Majd tudatosodott bennem egy betegség által, hogy minden nap ajándék. Milyen természetes hogy nem fáj semmim amíg meg nem tapasztalom az ellenkezőjét. Apró dolgokban is van boldogsâg csak észre kell venni. Ha azon rágódok hogy nekem milyen szar, hogy ott a sok gond amivel nem tudok mitkezdeni akkor persze hogy tehetetlen leszek és egy idő után felakasztom magam. Alternatíva az öngyilkosság is, de a te döntésed nem másé, a te tehetetlenséged következménye és nem mások hibája. Ha te büszkeségből nem kérsz segítséget és megölöd magad hogy bebizonyítsd az élet szar, az egy értelmetlen halál, de a tied a sajátod. Az írásodat olvasva biztos vagyok benne hogy soha semmolyen próbálkozást nem tettél arra hogy önismeretet szerezz. Így viszont meg sem próbáltál semmi egyéb utat.
2017. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 A kérdező kommentje:

Igen."Nekem hazudni könnyű volt.

Mindig elhittem,

és a szerencsét sem átkozom,

hogy annyiszor nem tudott élni velem.

Másoknak mást adott,

nekem csak annyit, hogy nélküle is megvagyok.

De figyel rám, tudom.

Ott megy a másik oldalon."

https://www.youtube.com/watch?v=JkNecanJjGA

2017. jún. 15. 22:01
 46/58 anonim ***** válasza:
Ok. Értelmetlen az egész. Felteszel egy kérdést és segítséget vagy legalább tanácsot vársz, majd idézeteket küldözgetsz. Annyira vagy hajlandó bármit tenni a javulásért mint leírni egy mondatot E/1 személyben. Semmi szándékod nincs azért hogy tegyél valamit. Ha ennyire érdekel ez az egész miért tetted fel a kérdést? Kinek akarsz ezzel üzenni és mit? Milyen segítségre van szükséged? Milyen érzés vezetett oda hogy meg akard magad ölni? Van valami betegséged?
2017. jún. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 A kérdező kommentje:
Azt is kérdezhettem volna, h van jobb? és mi?
2017. jún. 15. 22:13
 48/58 anonim ***** válasza:
Nagyon mély vagy, haver.
2017. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
H. beteg vagyok e? Persze, hiszen vmi nem ok. A gas bennem van, csak, h mit kéne tennem ellene azt nem tudom, azért kérdeztem, hogy mi az alternatíva.
2017. jún. 15. 22:16
 50/58 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk mi a jelenlegi helyzeted, akkor hogy mondjuk el, hogy mi jobb annál? Mert ha az utcán laksz, akkor egy munkahely, fedél a fejed fölött jobb, ha egy kib*szott palotában és az a legnagyobb bajod, hogy a bejárónő nem hajlandó kitörölni a segged, akkor nyilván csak az jobb, hogy a szüleid odafigyeljenek rád, és ne a pénzzel akarják kivásárolni a szereteted, mint ahogy azt sok gazdag szülő megteszi a gyerekével.
2017. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!