Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem fogadta kitörő...

Jeverezi kérdése:

Miért nem fogadta kitörő örömmel a pszichológusom amit mondtam neki?

Figyelt kérdés

Már egy éve járok egy pszichiáter-szichológus doktorhoz aki nagyon sokat segít nekem. Néha úgy érzem nem ért meg és megbánt ami rosszul esik de összességében maximálisan meg vagyok elégedve vele. Legutóbbi ülés előtt mély depresszióba voltam esve azonban a terapeutám szerint ez nem depresszió csak nyűgös vagyok.


Na most egész felélénkültem hogy nem tart depressziósnak és mondtam neki hogy Ő a legjobb orvos akivel eddig valaha is találkoztam. Erre nem szólt semmit és nem örültem neki.


A kérdésem hogy szerintetek ezt miért nem fogadta nagy örömmel ezt a dícséretet?



#depresszió #teraeuta
2017. jún. 26. 19:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
A terapeuta nem fejez ki átütő érzelmeket, a fókuszban nem ő van, hanem a kliens. Mondtál neki egy bókot, ő nyilván visszafogottan elmosolyodott, ennyi. Nem tulajdonít óriási jelentőséget a véleményednek, ugyanaz a kategória, mintha a szomszédja megdicsérné a táskáját.
2017. jún. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!