Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Párkapcsolat paranoiás férfival?

Párkapcsolat paranoiás férfival?

Figyelt kérdés
Olyanoktól fél, hogy pl. az interneten keresztül megfigyelik, lekamerázzák stb. Ezen kívül azonban egy nagyon rendes ember, dolgozik, sok minden érdekli, lehet vele jókat beszélgetni. Érdemes belevágni vele egy kapcsolatba? Főleg úgy, hogy én meg kényszerbeteg vagyok... jó hatással lennénk egymásra?

2017. jún. 27. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha a Failbookra gondol, az nem paranoia. Ott ugyanis valóban megfigyelnek mindenkit.

Telepíts fel Tor-t vagy VPN-t a gépére, és használja böngészés közben, úgy senki nem fogja látni őt, ez a megoldás.

2017. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Két dilis. Kétesélyes. Vagy jobb lesz együtt, vagy rosszabb.
2017. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni. Én hallottam már olyanról, hogy annyira jó hatással voltak egymásra, hogy a párkapcsolatban csökkentek a tüneteik.
2017. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1-es: Juj, ez biztos? Kezdek félni XD

2-es: Köszi, ez igazán kedves volt tőled XD

3-as: Örültem a válaszodnak, adtál egy kis biztatást :-)

2017. jún. 27. 22:09
 5/6 anonim ***** válasza:

2#

Olyan bunkó vagy.


Miért ne működhetne?

2017. jún. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem volt kényszeres gondolatokkal problémám szerintem a társaság apárkapcsolat jó lehet. De ezt elsősorban neked kell belül érezned hogy vágysz erá. Ha igen akkor érdemes megpróbálni szerintem úgy sokkal kevesebb veszteség érhet maximum nem maradtok együtt de az esélyt megadtad legalább mint hogy később azon rágódj hogy ott volt a lehetőség mégsem ragadtam meg. Sok sikert kívánok!😊

2017. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!