Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől számít valaki alkoholist...

Mitől számít valaki alkoholistának? És miért nézik le az emberek az alkoholistákat?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi ,hogy hol kezdődik az alkoholizmus... Mikor számít valaki betegnek...

Meg azt vettem észre, hogy az alkoholistát inkább lenézik, megbélyegzik, ment segítenének neki... De miért?



2017. júl. 8. 09:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem mástól vársz segítséget, akkor miért is írtad ki ezt a kérdést?

Aztán majd ha befejezted az iskolát politikus leszel, istennek képzeled magad, mert Te is teremteni akarsz, mint a többi alkec aki a parlamentben ül!

2017. júl. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
0%
De mindegy is, mert a tévhiteidet nem lehet megmáslítani, hiszen alkoholista vagy!
2017. júl. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Ne forgassátok már ki a szavaimat. Te azert irsz ide mert kötekedni akarsz?? Hát kötekedj csak ne velem..

Nem irtam azt h nincs szükségem segitsegre.. mert van... de a családomtól nem várom h segitsenek az elöbb is ezt írtam

2017. júl. 23. 16:22
 34/43 A kérdező kommentje:
És erről beszéltem az előbb h mi a f..zert kell lenézni az alkoholistakat... föleg neked mondom utolso mert amiz irtal az bánto... s nem ismersz ugyhogy velem igy nem beszelsz... s hogy a f..ncba jön ide a politika? Semmivel nem lehetsz nálam több ember akár milyen problémám is van úgyhogy állitsd le magad... nézz tükörbe először mi előtt idegeneket itélnél el. .
2017. júl. 23. 16:31
 35/43 anonim ***** válasza:

Tévedsz, ha azt hiszed elítéllek! Csak próbáltam rávilágítani arra a kérdésedre, hogy miért nézik le úgy általában az alkoholistákat? Hát ezért! Mert képtelenek normálisa gondolkodni. Az alkohol tompítja az agyat, és nem csak arra az időre amikor iszik. Hanem mikor kijózanodik, a gondolkodása akkor is más!

Én 35 évig voltam alkoholista, tudom, átéltem a lényeget. De már 18 éve nem iszom alkoholt, De még mindig úgy érzem, mintha hiányozna egy darab az agyamból!

2017. júl. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Hát a te eseted azért egészen más. Èn tudok gondolkodni nem lettem butább. Csak 1 éve iszom...
2017. júl. 23. 17:06
 37/43 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért nem érted meg a normális embereket? Mért akarsz mindent a szádba rágatni? Ha a piától nem lennél ostobább, akkor fel sem tetted volna a kérdést!
2017. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
ne haragudj, de te oltári nagy b@romságokat tudsz írni... tudod, hogy itt ezen az oldalon,. mennyien írnak ki olyan kérdéseket, amiknek semmi értelmük nincs? Akkor ők is alkoholisták vagy mi?
2017. júl. 24. 10:03
 39/43 anonim ***** válasza:
Nem! A legtöbben alapból buták, és némelyik csak szórakozásból írogat ide. De van köztük sok elmebeteg, és olyan is akad, akinek az alkohol vette el az eszét.
2017. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Én még 18 év után is azt mondom, hogy akinek az alkohol veszi el az eszét, annak általában vissza is jön. De akinek a hideg víztől megy el az esze, az már sohasem tér vissza!

Tehát lehet inni, csak mértékkel. Érezni kell hogy mikor, hol, és mennyit. Aki már azért iszik, hogy szeretteit b.zogassa ingereli, az a legalja alkec. Nem érdemli meg hogy a nap rásüssön.

2017. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!