Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a nyarat. Más is van...

Utálom a nyarat. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a nyarat, alig várom, hogy tél legyen, 30 fokban izzadok, mint az állat, amikor meg elmegyünk nyaralni, akkor meg egész nap kint vagyunk, leégek, nem tudok éjjel aludni. Egyébként apám norvég, és megörököltem tőle a fehér bőrt, így nem is barnulok, de nem érzem annyira hidegnek a teleket. Felszállok a buszra (Budapest) és teljese rosszul leszek a melegtől. Ráadásul szeptemberben kezdődik a középiskola és oda is busszal kell majd járnom, és októberig nagyon meleg szokott lenni. Más is van így? 14/F

2017. aug. 3. 00:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nem fogok egész nap a strandon lenni, mert meleg van. Idén egyszer voltam és halálra untam magam.
2017. aug. 3. 16:53
 12/24 anonim ***** válasza:
87%
Valakinek dolgozni is kell, hogy eltartsa a cigány valagad, utolsó!
2017. aug. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Bihar Valatonon ***** válasza:
1%
Tudjuk tudjuk magyar csak dolgozik és dolgozik és rinyál rajta milyen szar élete van...de aki azért utálja a nyarat mert életképtelen, és a strandon sem tudja magát lekötni ott nagyon logikus a rinyálása :D
2017. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
98%
Uhh, hallottad volna, miket káromkodtam össze ma is a hőség miatti ingerültségemben három órányi kényszergyaloglás után... Nem bírom tovább ezt a tetves évszakot, már gyerekként is rühelltem, de akkor legalább még elenyészően ritka volt a 40 fok körüli hőmérséklet. Izzadok, mint egy ló, rosszul vagyok, szédülök, nem tudom elviselni a tűző napot, nem tudok aludni, már csak sírdogálni van erőm, megmozdulni nincs. 5-10 fokos, borult, enyhén szellős kirándulóidőt kérek szépen.
2017. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bihat Valatonnak a nagyon értelmes válaszokat, jó életed lehet, ha itt éled ki magad. Inkább lépj ki innen és menj ki a strandra reggel. Úgy látom sokat dolgozol úgyhogy belefér a programodba. Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2017. aug. 3. 19:19
 16/24 anonim ***** válasza:
97%

Én is gyűlölöm, 25 fok felett nálam már hőség, a napon 20 is untig elég lenne egész évben. Télen kimegyek korizni, -16-20 fokkal semmi bajom, felöltözöm, de nyáron mit vetsz már le amikor csupaszon is meleg van. Sosem értettem a nyárimádatot. Az sem tud lehangolni ha télen nem süt a nap hónapokig, nem értem miért van másnak rossz kedve csak mert nem süt a nap. Szeretnék kiköltözni északra, de sajnos nincs reális esélyem. Nem is tudom egyedül hogyan lehetne belevágni, lakhatás, munka...

26N

2017. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
#17 Én is egyszer szeretnék északra költözni. De ez még messze van, de majd ha elvégeztem a középiskolát, akkor visszatérek majd a témára, addig ez csak egy álom marad. :(
2017. aug. 5. 00:06
 18/24 anonim válasza:
95%

Én mostanra jutottam el arra a pontra,hogy most már elég lesz a nyárból. Eddig sem rajongtam érte,csak örültem a szünetnek. :D én is sokkal jobban bírom a hideget,mint ezt a meleget. Télen,mindig csak egy kabát van rajtam,(ha tehetném az se lenne,mindig :D ) és anyám nem hiszi el,hogy nem fázok :D Van egy ismerősöm,akin télen is ritkán látok kabátot,csak egy rövidujjú és egy mellény,és amikor ő egy téli kabátban volt,akkor én egy szál vékony pulcsiban. :DD


13/L

2017. aug. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem, pedig idén már dolgoztam, most leszek egy hét szabadságon.


26-27 fok felett kényelmetlenül melegem van, 30 fok felett, ha ülök, jön a vérnyomásesés.



De a telet utálom.

Utálom, hogy zárt helyen kell lenni, nem lehet a szabadban leülni, mert odafagysz.

Utálom a túlfűtött helyeket és az elhasznált levegőt.

Utálom, hogy már a munkahelyen besötétedik, ja, és sötétben mész dolgozni is.

Utálom, hogy semmi se zöld. Minden szürke.

Utálom, hogy nincs hó, ha esetleg-talán-mégis van, akkor odafagyott latyak (lásd 2017).



Szóval inkább a nyár.


Bár lehetne örök tavasz.

2017. aug. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
67%
Gyűlölöm a nyarakat! Regen pedig en szerettem, bar feherbőrű vagyok, gyorsan leegtem mindig a napon pedig hamar megfajdul a fejem. Az utlbi evekben ez mar egy undorito túlelótabor. En os mennek eszakra, csak egyik posztolohoz hasonloan a kivitelezest nem igazan zidom. Aki meg örjöng a nyarakert, a forrosagert, latható az egyik iq bajnok posztolónal, az mind undorizo, önző, csak a sajat erdeket es elvezetet nezó vegleny!!!
2019. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!