Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Utálom a nyarat. Más is van...

Utálom a nyarat. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a nyarat, alig várom, hogy tél legyen, 30 fokban izzadok, mint az állat, amikor meg elmegyünk nyaralni, akkor meg egész nap kint vagyunk, leégek, nem tudok éjjel aludni. Egyébként apám norvég, és megörököltem tőle a fehér bőrt, így nem is barnulok, de nem érzem annyira hidegnek a teleket. Felszállok a buszra (Budapest) és teljese rosszul leszek a melegtől. Ráadásul szeptemberben kezdődik a középiskola és oda is busszal kell majd járnom, és októberig nagyon meleg szokott lenni. Más is van így? 14/F

2017. aug. 3. 00:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom fel a sok idióta mit élvez ezen és miért várja. Tiszta pokol az egész..nincs levegő, retinád kiég, koncentrâlni semmire nem tudsz, éjjel nem bírsz aludni, bőrödet szétcseszi a Nap.
2019. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
+ a strand meg csak pénzkidobás, nekem senki ne mondja, hogy a 28 fokos víz lehűti!..amúgy meg a vízbe áztatja mindenki a pállott testét, akkor beleürítenek, gyerekek visìtanak..plusz a vízben nincs árnyék
2019. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Kora hajnalban világos van, a madarak egész nap pofáznak, tűz a nap a pofámba egész nap.
2021. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, olvassátok meg a kérdést ? Hát én totál kivagyok. Ez már brutál. És mindjárt világos van, egészen este 9 óráig , szemem ki van égve a Naptól , megfulladok. Szakad a víz a hátamon.
2022. júl. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!