Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rájöhetek valahogy, hogy...

Rájöhetek valahogy, hogy valamit hallucináltam-e vagy sem?

Figyelt kérdés
(azon kívül, hogy megkérdezek valakit, aki jelen volt, mert ha hallucináltam, túl gáz ebben az esetben) Hosszú ideje nem tudom eldönteni, hogy egy fiú csak haverkodik velem, vagy akar valamit. Ma este beült mellém a fotelba, és elkezdte símogatni a derekam. Vagyis úgy emlékeztem kb. öt percig utána. Aztán leesett, hogy ez biztos jelent valamit, és azóta esküszöm, inkább úgy érzem, nem történt meg, mert biztos reagáltam volna, csak a képzelgéseim szüleménye. Vagy lehetséges, azért volt, mert még senki nem ért így hozzám, és ennyire megijedtem?

2017. okt. 3. 00:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát most konkrétan nem emlékszel, hogy egy srác megsimogatta e a derekad vagy sem? Szerintem a legjobb döntés az lenne, ha valakit mégis megkérdeznél, aki láthatta, mert ez így elég para.
2017. okt. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kettesben voltunk. Para, igaz? :/ Reménykedtem, hogy csak a szerelem az oka... Eszerint még úgy is sok?
2017. okt. 3. 12:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaa, hogy te szerelmes vagy? :D Akkor simán előfordulhat, hogy a nagy izgalom miatt nem emlékszel.
2017. okt. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz, az nem lényegtelen, bocsi... :D Különben vettem a bátorságot, és megkérdeztem tőle, és nem hallucináltam. :D
2017. okt. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!