Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikroham, szorongás mit...

Pánikroham, szorongás mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött hogy kijöttem németországba dolgozni egyedül, ezis elég stresszes magában, közbe az otthoniak is hiányoznak, volt 1-2 elég stresszes napom is, sőt hetem. Az egyik munkatársam elég drogos gyerek, speedezett minden nap. Mondta hogy probáljam ki. Kiprobáltam. Az elején jóvolt, utánna jelentkezett egy pánikroham, halálfélelem, zsibbadás, stb. Utánna egy 2 hétig semmi bajom nem volt. Aztán egyik pillanatrol a másikra munka közben előjött. És tartósan fennáll kb 4 napja, hol elmúlik, hol előjön, sokmindent beképzelek magamnak,hogy ilyen meg olyan bajom van. Tanulság: soha többet nem fogadok el semmien szart. Légyszi ne is irjátok hogy mekkora se**fej voltam.. tudom.. elkezdem vitaminokat szedni, nem kávézom. Nehogy valami baj legyen, mert szoktam erős szívdobogást is érezni amikor rámtör ez a roham. Sőt, a derealizáció is fennáll.tudnátok valamien segítséget adni? Pénteken megyek haza, akkor megyek be orvoshoz, esetleg ha privátba beszélne velem valaki. Köszönöm

2017. okt. 8. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem, összejön valaki neked privátba, mert nagyon nincs mit hozzátenni az írásodhoz. Gyógyulj meg.
2017. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most lekopogon nagyjábol jólvagyok, a derealizáció is elmúlt valamennyire. De nem sokáig marad így tudom..azon gondolkoztam, lehet elmegyek futok egyet
2017. okt. 8. 12:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Az jót tesz...az idő is olyan. Merrefelé vagy?
2017. okt. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Esterwegen, hollandia közelêben
2017. okt. 8. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!