Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak hogy ne legyenek...

Mit csináljak hogy ne legyenek olyan gondolataim hogy meg akarom ölni magam mert mar nincs értelme az életemnek? Egyszerűen nem akarok élni nem tudom mihez kezdjek

Figyelt kérdés

2018. jan. 1. 00:42
1 2
 11/15 anonim válasza:
Miért baj az hogy többet érzel a fiú iránt mint kellene? Talán ő is így érez. Beszéltél már vele erről?
2018. jan. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
O mindig mosolyog ram amikor köszön érzem hogy ram máshogy mosolyog mint másra beszélni meg nem beszéltünk sajnos. Nagyon szeretném hogy o is többet érezzen irántam
2018. jan. 16. 14:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Azt,hogy senkinek ne akarj megfelelni. Természetellenes,ha valakinek megfelelési kényszere van.
2018. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De én azt nem bírom elviselni hogy valakinek ne tetszenek vagy ne nézzenek utánam az utcán vagy ne mosolyognanak ram a pasik
2018. jan. 16. 21:43
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy önbizalomhiányos,frigid,vesztes vagy. Ha másnak akarsz megfelelni,akkor mindenki ki fog használni és semmid nem marad.
2018. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!