Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez panikbetegseg lehet?

Ez panikbetegseg lehet?

Figyelt kérdés

Olyan mintha kaosz lenne a fejemben. Mintha megijednek a sajat gondolataimtol. Nem mindig van ez, altalaban csak akkor jelentkezik, mikor nem csinalok semmit, vagy ra gondolok. Aludni is rosszul alszok, sokszor felebredek ejszaka, kuszak az almaim, de nem vagyok faradtabb, mint maskor.

Mikor ramjon ez a remulethullam, barhova nezek mindentol megijedek. Mintha kezdene elmenni az eszem. Es ilyenkor erzem, hogy jon a panikroham, es egyre kozelebb van, es ha nem zokkentem ki magam, akkor be is kovetkezik. Ilyen haromszor volt, hogy elerte a tetopontjat.

Illetve olyan, mintha minden erzelmem tripla olyan erosen futna at rajtam. Ha szomoru vagyok, mondhatni magamat temetem, ha nevetek, akkor nehez visszafogni a nevetest.

Nem ertem, ok nelkul miert tornek ram ilyenek?

Mikor igazi panikhelyzet van, azt meg nehezebben kezelem, minden bajom van.

Ami fontos, hogy autoimmun gyulladas van a pajzsmirigyemben, illetve hipochonderseggel jartam pszichologushoz.

Elvagyok keseredve, hogy nem ertem mi zajlik a fejemben, miert vannak ilyen gondolataim, miert vagyok gorcsos, miert ijedek meg meg a gondolatoktol is?

Panikbetegseg? Vege lesz ennek valaha?

20/L



2018. febr. 2. 18:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mar arra is gondoltam, hogy az autoimmun gyulladas atterjedt az idegrendszeremre, de akkor gondolom a mozgasomat is befolyasolna.

Akkor ez a legvaloszinubb, hogy az idegrendszerem legyengult es meg kell erosodnie?

2018. febr. 4. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!