Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek? Kikészülök

Mit tegyek? Kikészülök

Figyelt kérdés

Fél éve járok pszicgológushoz. Eleinte nem voltak nagy panaszaim (alvás zavar, étkezési probléma, kedvtelenség) szorongás, személyiség volt a diagnózis.

1-2 hónapja kezd borzalmas lenni nincs étvágyam 40kg-ra lefogytam (155 cm) sosem voltam sok kiló, de 45-47 kg között jó volt, aludni nehezen tudok, szinte minden este sírok a semmiért, bármin eltudom magam sírni , még ha valaki mással történik rossz, dühkitörések, 2x úgy szétvertem a kezem, hogy nemtudtam vele 1 hétig fogni, állandóan szédülök, foltokat látok, képzelődök. Még anyukámmal élek, de nem izgatja csak leszid hogy erre kell felkelni mindig. (Orvosom semmibe nem segít, kb 2 hetente ad időpontot 20 percre)

Van egy párom nagyon szeretem, de már ő sem bírja. Állandóan össze veszünk, miattam. (dühkitörésekről és a nagyobb dolgokról nem tud)



2018. febr. 16. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy másik jobb pszichológust . Ez egy kialakuló depresszionak a jelei .
2018. febr. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, hogy keress másik szakembert, aki több időt fordít rád.
2018. febr. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pajzsmirigy, más hormonok vizsgálata fontos lenne
2018. febr. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy új pszichológus mellett érdemes lenne elmenned egy orvosi kivizsgálásra is. Akár pajzsmirigyprobléma vagy vérszegénység is állhat a háttérben.
2018. ápr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Van egy párom nagyon szeretem, de már ő sem bírja. Állandóan össze veszünk, miattam. (dühkitörésekről és a nagyobb dolgokról nem tud)"


Ha jol veszem ki szavaidbol, nem vagy oszinte vele, nem mondasz el neki mindent, talan meg hazudsz is neki. Aha, latom MENNYIRE SZERETED! hulye pucsa

2018. júl. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!