Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Mentális egészség

A kérdés

Ha valakit megszólnak a tetteiért akkor miért válik gátlásossá?

Keress kérdéseket hasonló témában: gátlás

febr. 22. 14:01  Privát üzenet  

A válaszok
Mert szégyenérzetet kelt benne, így nem mer újra próbálkozni.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 22. 15:28 Privát üzenet
szégyenérzet alakul ki benne :(

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 22. 19:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyire normalis, hogy mindenert megszolnak a lakotarsaim?
Örökre leírtuk magunkat? Jogos, hogy megszólnak? Mit tegyünk, hogy elfogadjanak?
Csendes, visszahúzódó vagyok társaságban, és megszólnak érte, ami nagyon bánt. Milyen tapasztalatotok van és javaslatotok?
Utálok emberek közé menni. Közöttük nem érzem magam jól, egyfolytában attól szorongok/rettegek hogy megszólnak valamiért, gúnyt űznek belőlem stb. Ez valami betegség lehet?
Az a problémám hogy az egyik lábfejemen az egyik lábujjam bevan nőve a másik alá vagyis igy születtem! És én szégyelek nem merek semmi nyitott cipőbe járni félek hogy megszolnak...
Általában rossz a közérzetem. Félénk vagyok. Nem tettszem magamnak. (Alul bővebben az ok) Akinek van hasonló problémája megosztaná? Hogyan éljek együtt ezzel, hogy ne tegyen gátlásossá? Stb

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Mentális egészség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!