Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges hogy rossz hatással...

Lehetséges hogy rossz hatással van rám a marihuána?

Figyelt kérdés
Nem rég szívtam ez volt a 2. alkalmam,az első alkalommal bedepresszióztam de nem egyből,a mostaninál durva szív fájdalmat éreztem,pánikroham illetve üldözési mánia tüneteit éreztem,lehet azért mert depressziós vagyok és antidepresszánst szedek?

2018. ápr. 28. 20:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha mentális betegséged van, akkor súlyosbodni fognak a paranoid tüneteid, ha marihuánát szívsz. Szerintem hamarosan zárt osztályra kerülsz. A helyedben nem próbálgatnám tovább, hogy milyen hatása van?
2018. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%
11-eshez csatlakoznek. Mivel a marihuana onmagaban is okozhat az emberek x szazalekanal depressziot, ezert egy alapbol depresszios, vagy psziches beteg messze kerulje el, mert komoly baja is lehet tole. Jobb a bekesseg, nem kell eroltetni csak azert, mert a baratnodnek jo. Ha neki a kutba tamad beugrani, akkor te is beugrasz vele? (;-)) inkabb ha o siv addig te vigyazz ra. Vagy kerd, hogy o se szivjon. Helyette szexeljetek ;-)
2018. máj. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Toxikológusként mondom, hogy okozhat depresszív tüneteket. Nem mindenkire van ugyanolyan hatással. Szerintem ne kisérletezgess vele.
2018. máj. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Enis hasznalom napi szinten, lenyugtat, de nekem nincs vicces kedvem tole. Sot van hogy befordulok, de sok a stressz mostanaban :D inkabb, mint hogy igyak...
2018. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, ha rá is szoksz a fűre, szerintem könnyebb lerakni sokkal mint egy alkoholistának a piát.

Nincs vele gond, ha hobbiból, lazításként csinálod, de az tény ,hogy van akire rossz hatással van pszichésen.

2018. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Fűből is van rengeteg féle.Lehet rossz minőségűt kaptál

Vagy eleve ilyen reakciót vált ki belőled.Mindenkire máshogy hat.Mint pl az alkohol.Van aki keménykedik van aki vidámabb stb.

Arról nem tudok hogy az antidepresszáns illetve a fű valamilyen "reakcióba" lépne egymással.

De én inkább a helyedben nem szívnék és a gyógyszereket is csak a szükséges ideig szedném.

Utánna esetleg tehetsz még egy próbát :D

2018. máj. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig használtam marihuanat kb minden nap. Mértéket legtöbbször betartottam, mondhatni értettem is a témához és tényleg csak lazításként használtam, miután minden dolgomat elvégeztem, tanulás, edzés stb. Aztán a 6. évben történt valami. Este beszívtam és olyan pánikrohamom lett miatta ,hogy konkrétan azt hittem meghalok, hallottam ahogy a szívem dobog és ki akar ugrani a helyéről, az pörgött a fejembe ,hogy holnap itt holtan találnak szüleim elég durva volt. De megmaradtam utólag már tudom csak egy intenzív pánikroham volt, és ez ki is váltotta nálam a pánikbetegséget. Azóta visszatérő dolog az életembe. Az is lehet ,hogy valamivel felütött gyomot kaptam, ki tudja. De azt tudom ,hogy azóta akárhányszor próbáltam beszívni rosszullét lett a vége, pedig 20-ad annyit füstöltem el mint azelőtt. Szerintem aki hajlamos a pánikra abból előbb utóbb kihozza.
2018. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kihozhat egész életre szóló skizofréniát, kényszerbetegséget,ha hajlamod van rá ami soha nem jött volna elő ha nem füvezel. Egyik ismerősömnek a depresszióját erősítette fel, és felakasztotta magát, meg is halt (valami pszichiátriai intézményben ráadásul).
2018. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!