Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofren vagyok vagy csak...

Skizofren vagyok vagy csak szimplan elmebeteg?

Figyelt kérdés

Gyerekkorom ota nagyon sokat bantottak.

Olyan szinten megalaztak hogy el mondani sem lehet.

Kopkodtek ram.

Megutottek.

Sokszor akartam emiatt ongyilkos lenni.

Aztan jott a kamaszkor ami meg rosszabb volt.

De hagyjuk


Aztan jott parom akitol terhes lettem most 18 hetes vagyok.

De csak a halalt latom egyetlen megoldaskent.

Honapok ota attol felek megolok valakit

Annyira beleorultem ebbe a fajdalomba hogy most hogy terhes vagyok es ma reggel a parom megint elejtett egy baz meget

En fogtam magam es neki estem egy olloval a paromnak.

Majd fakanallal.

Aztan kiakartam kaparni a szemet megutni kitekerni a nyakat.

Megfojtani.

Annyira elegem van hogy mindenki egy hanyatott kis szerencsetlennek tart hogy azg mondtam paromnak hogy a gyerekem is meg fogom olni es megsutom talajon ki valami receptet..

Nem tudom honnam jonnek ezek a gondolatok de azt mondtam a gyerekemre higy kis pocok eloskodo nem akarom ot veteljek el haljak meg megutom a hasam hogy elmenjen stb...

Sokszor vannak ongyilkossagi gondolataim a halal szamomra megvaltas lenne.

Es igy hogy ezek kijottek belolem ezek utan en ugy megolnem magam legszivesebben most azonnal.

Eret probaltam vagni de az nem megy...

Parom meg pesten dolgozik meg en videken vagyok most egyedul a csaladommal

Arra gondolok hogy ijesztoen elmebeteg vagyok es az a szegyen amivel egyutt elek plusz parom felrelepesei es hogy mindenki csak nevet rajtam a problemaimon parom csak akkor venne komolyan ha verbefagyva talalna.

Regen minden almom ez a qrva terhesseg volt de tudom hogy nem fogom felnevelni a gyereket mert idegrendszerileg alkalmatlan vagyok ra es arra is gondoltam titokban szules utan fogok vegezni magammal az az egytlen megoldas most ezt tartom csak jo otletnek.


2018. máj. 20. 12:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológust, de gyorsan. És ez nem vicc...
2018. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy normalis ember miutan megcsalta a parja, kidobja a parjat. Ha ezt meg tudod tenni, akkor meg van remeny. De ezen kivul meg hozzatennem azt is hogy egy normalis SZULO is kidobna a gyereke parjat ha megcsalja a lanyukat. Szoval lehet hogy hulye csaladban nottel fel, nem te vagy a rossz.
2018. máj. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok elmenni pszichologushoz mert a parom sem engedi

Nem veszik komolyan a bajom mindenki azt hiszi hisztizek

Kirohognek hogy kis buta

2018. máj. 20. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok.

Figyi, ha már vállaltad ezt a terhességet, akkor ne bántsd a kisbabádat. Ő lesz az egyetlen az életedben, aki feltétel nélkül, mindennél jobban fog szeretni és te is őt.

2018. máj. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

De félek magamtól is

Nem tudom kontrollálni magam mikor helyzet van akkor elborulok és csak bosszúvágy van bennem

Elsősorban a párom mert eszembe jut minden aljasság mikor ránézek és gyűlölet van bennem

2018. máj. 20. 12:45
 6/17 A kérdező kommentje:

Mindig is szerettem volna kisbabát.

De elfogják venni tőlem.

Sose adják oda még csak meg se nézhetem majd.

Már most tudom

2018. máj. 20. 12:46
 7/17 anonim ***** válasza:
51%
Remelem, troll vagy. Ha nem, ijeszto. Felelmetes.
2018. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem engedi??? Hát van az agyában gond, nem kevés.

Ne hagyd magad, akarj meggyógyulni és végre normális életet élni. Ne akard, hogy azután próbáljanak meg téged rendbe tenni, miután elkövetsz valami végzetes hibát.

2018. máj. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ijeszto felelmetes

Nem lehet azzal a tudattal élni hogy megőrültél.

Egyilyen állapotban már csak a megsemmisülés nyújt vigaszt nekem.

Nem tudom sose elelejteni ezt és azt a szégyent amiben élek nem lehet elfogadni.

Ez egy olyan állapot hogy csak a halált látom megnyugtato megoldásként máskülönben az életben élek pokolban.

2018. máj. 20. 12:56
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz, akkor állj a sarkadra, és minfenféle engedély nélkül menj el a pszichiátriára! Pszichológus itt nem jó, mert erre kezelés kell, a pszichológus pedig nem orvos, hanem bölcsész; neki nincs erre jogosultsága. A pszichiáternek viszont van, és OEP alapon is mehetsz hozzá, ingyenesen. A nőgyógyásznak is elmondhatod, hogy vannak lelki gondjaid -annyit mondasz el neki, amennyit akarsz- és a babád miatt szeretnéd, ha beutalna a pszichiátriára. Nem fog lekezelni ezért, mert ez felelősségteljes hozzáállásra vall.

Addig meg recept nélkül vehetsz Sedatif PC-t; ez homeopátiás nyugtató, és lehet szedni terhesség alatt is.

2018. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!