Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anyám altatókat, meg ilyen...

Anyám altatókat, meg ilyen Xanaxokat szed, mert állítólag nem tud aludni és idegeskedik miattunk. Már a munkáját se látja el emiatt a szarok miatt és azt is rám keni?

Figyelt kérdés

Csúszok az egyetemen és kikészült. Illetve most a tesómnak is rosszul mennek a vizsgái, mindenből bukott, eddig egy tárgya van meg.

Rlkezdett altatókat szedni, meg lement a háziorvoshoz az meg valami Xamaxot írt neki. Most meg elvolt egy pszichiáterhez, hogy a családja az oka, azért kell neki szedni ilyeneket, tuti kijött a lányân a depresszió, öröklődik tuti, ott is írtak neki valamit. Ez magánorvos, de már nem tudom követni, hogy mit szed. Kómás, meg tök undorító szaga is lett ezektől.

Ma szóltak neki a munkahelyén, hogy bealszik kihagy betűteket. Természetesen vezetni is miattunk nem tud.

A munkahelyére is folyton betelefonál, hogy "rosszabbul lett a lánya, nem megy dolgozni. A magántanítvanyait is ezzel a címszóval mondja le. Van egy sejtésem, hogy a háziorvosnak is ezt kamuzta, hogy" beteg a lánya, azért aggódik", meg múltkor valami ilyet magyarázott a telefonba is.

Múltkor nekem konstantálta, hogy "elvisz engem magánorvoshoz, meg rövid ideig kellene nekem is szedni ezeket".

Én nem idegeskedem a csúszás miatt, természetesen engem is bántott.


De túlzás amitt művel és főleg, mert ránk keni. Azt ssed amit, akar, de kinyírja magát. Most meg azt hallgatom, hogy szerinte nekem mit kéne szednem.


2018. jún. 13. 22:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Látom a gyerek hibáztatása mindenért ma is nemzeti sport. Akinek xanaxot kell szedni annál komoly lelki bajok vannak és nem a gyerek az okozó. Ha még emellett érzelmileg zsarol a szülő az csak újabb lapáttal tesz a gyerek rossz teljesítményére. Aki ész nélkül a gyereket hibáztatja mindért az nem tudja milyen egy ilyen szülővel élni.
2018. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!