Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az mennyire problémás ha...

Az mennyire problémás ha éjjel hívogattam a terapeutámat kétszer?

Figyelt kérdés
Sajnos rosszul voltam és felhívtam éjszaka kétszer de nem vette fel egyszer se! Ez mennyire számít nagy problémának?

2018. jún. 16. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Remélem, jól vagy. Szerintem ez nem probléma, biztos, hogy üzenni fog majd.
2018. jún. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha rosszul vagy akkor miért nem a mentőt hívod ?!

Én se a körzeti orvost hívom fel, hanem azt aki egyből kés alá fektet.

2018. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom ha felhatalmazott akkor nem probléma. Egyébként igen. Ha rosszul vagy, arra van protokoll. Ezt kellene megbeszélni a terapeutáddal. Egyébként ilyenkor beveszel egy kis plusz nyugtatót, és méred a vérnyomásod. Ezek segítenek majd.
2018. jún. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Problémás.. nagyon utálják, ha függőséget okoznak, meg azt hiszik a betegek, hogy szerelmesek beléjük - ez nem az!- ír erről eleget Jung. Mert szabad, értelmes, egészséges emberré akarnak téged gyógyítani, nem egy kullancskodó függvénnyé. Most felháborodsz, nem baj, majd utána gondold át amit írtam.
2018. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hívd a terapeutádat, nem erről szól a kapcsolatotok. Nem tartozik bele a munkakörébe, hogy álmából felébreszd. Mit csináljon ő veled éjszaka? Hogy mit tegyél éjszakai rosszullét esetén, azt nappal a terápiás időben kell megbeszélni.
2018. jún. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Problémás. Ez nem fér bele. Ha segítségre van szükséged mentőt kell hívni vagy ezt a számot: [link]
2018. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!