Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Leszbikusként vidéken depisnek...

Leszbikusként vidéken depisnek érzem magam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Leszbikusként vidéken élek,előtte Bp.en laktam,családi okok miatt költöztem haza.Sajnos eléggé mélyponton vagyok most lelkileg,mert itt nem sok lehetőségem van ismerkedés terén.Régen próbáltam édesanyámnak elmondani a dolgot,de nem fogadta el,így tagadnom kellett....Most úgy érzem,hogy a depresszió egyre jobban uralkodik rajtam.

Reggeli órákban jól érzem magam,délután mélyponton vagyok,majd estére megint jobb egy kicsit,de érzem,hogy változtatnom kell,de a rosszhangulat megakadályoz ebben.Tudom,hogy nem vagyok csúnya,de valahogy az önbizalmam is a nullával egyenlő.Ráadásul ebben a városban egy pszichológus sincs...viszont annál több a pszichiáter,de a gyógyszerektől tartok.Van valaki más is ilyen élethelyzetben,tudnátok valamit javasolni?Lehetőségem lenne kimenni külföldre,csa a depi meg a félelem visszatart.


2018. júl. 26. 20:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Anyukámnak nem fogom elmondani addig,még nem lesz egy normális kapcsolatom,amíg itthon lakok.Talán az ő véleménye nem is olyan számottevő,kicsit én is csalódtam benne,ráadásul felnőtt ember vagyok ,ha megeszi a lábát se változok már.

Vannak barátaim,tudják is rólam,hívnak is,csak amibt írtam kicsit kedvtelen vagyok,meg azbazbigazság ,hogy eléggé "fogához veri a garast" típus vagyok(de leginkább azért spórolok,hogy elhúzhassak innen).Egy pesti kiruccanás meg alaphangon 30-40ezer.

De talán igazatok van ,lehet áldoznom kéne rá.

2018. júl. 27. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!