Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy nincs kiút?

Figyelt kérdés

Elveszítettem egy számomra nagyon fontos embert, a legfontosabbat. Úgy érzem, h vége mindennek, nem tudok örülni semminek, nem járok dolgozni, elhagytam magam. Az az érzésem , hogy ennek mar sose lesz vege. Nincs étvágyam, egésznap sírok es alszok felvaltva. Idegesít mindenki, nem akarok beszélni a barataimmal, nincs türelmem senkihez es nem erdekel senki azon az egy emberen kívül. Megijeszt ez az egész. Még csak második napja, de örökkévalóságnak tűnik. Nem beszélek itthon se senkivel, ha igen akkor szinte veszekszem. Úgy érzem, hogy meg fogok bolondulni, teljesen kétségbe vagyok esve, mert ilyen szinten nem voltam még. Eddig mérgemben elofordult, hogy öngyilkossaggal fenyegetőztem. Most nem, nem mondom senkinek, de szinte folyamatosan azon gondolkodom, hogy hogyan vehetnék véget az életemnek. Félek, hogy bekattanok és valami végzetes hibát követek el, amit egyébként biztos nem akarnék, csak most úgy érzem, hogy minden kicsúszott a kezeim közül, egyedül tapogatózok a sötétben és semmi kiutat nem látok. Nem tudom meddig bírom ezt így. Kitől kerhetnek segítséget?

Magán pszichológusra nincs pénzem, államihoz jártam régebben, de havonta egyszer 30percre ért rá sajnos és nem volt semmi haszna, így abbahagytam.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.


2018. aug. 9. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted azt, hogy elveszítetted.
2018. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem halt meg, csak kiszállt az életemből.
2018. aug. 9. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírod legalább röviden, hogy milyen kapcsolatról van szó, és miért és hogyan szakadt meg?
2018. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ahogy előttem is kérdezték, leírhatnád hogy miért szakadt meg ez a kapcsolat?

Biztos hogy nem lehet még valahogy helyreállítani?

A másik személy vajon mit érez (mert lehet hogy ő is hasonló helyzetben van nem)?


Egyébként csak az idő segíthet!

Addig is ne gyötörd magad önpusztító gondolatokkal mert az sosem nem vezet jóra, és amikor tudsz egyél valami kaját is.

2018. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobban vagy már kedves kérdező??

Csak mert hasonlít az esetünk.

Legalábbis időben.

Velem is akkor történt hasonló dolog.

Azóta sem tudok továbblépni rajta!!

2018. dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!