Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió ellen valami...

Depresszió ellen valami ötlet? 18/L

Figyelt kérdés

Sok rossz dolog történt velem mostanában, plusz alapból pesszimistább típus vagyok, néha tök jó kedvem van, néha meg nincs kedvem élni. A családommal is sokat veszekszünk, úgy érzem, hogy nem értenek meg, könnyen kiakadok mindenen, sokszor van rossz kedvem, és sokszor sírok, egyszerűen nem vagyok megelégedve magammal, meg szinte semmivel, ezért irigykedve nézek egy-két embert, aki csak úgy simán boldog tud lenni, én meg nem. Sokszor meg mindenfelé hülyeséget beképzelek magamnak, és már teljesen elegem van magamból.

Valami jótanács, hogy mit kellene tennem?


2010. jún. 20. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Most lehet hülyén hangzik, de dugj egy jót! Komolyan mondom!!! Segíteni fog
2010. jún. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne képzeld be magadnak a hülyeségeket.Gondold az ellenkezőjét.Ha ezen agyalsz hogy depi meg jaj de rossz nekem minden a fenébe is akkor az is lesz.Tessék az unikum oldalát nézni :D
2010. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg tudod hányan vannak így akik azt érzik nem értik meg őket?és akkor?Lesz majd máshogy..kezd fárasztóvá válni tényleg ez a gondolkodás de biztos te is érzed.Akik egyszerűen de nagyszerűen boldognak látszanak az azért van mert nem emésztik magukat minden pillanatban valami hülyeségen amin talán nem is kellene hanem a sarkukra állnak.És tán még az életet is élvezni tudják.
2010. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak azt nem tudom, hogyan csináljam. Lehet, hülyén hangzik, bocsi, de úgy nyilván nem megy, hogy mondom: "Jó, akkor holnaptól pozitívan gondolkodom". Meg ja, tényleg ez, hogy mindenen agyalok, és a rossz oldalát nézem, már saját magamat idegesítem ezzel, és szeretnék változtatni.. És a nyarat se szeretném ilyen hülyeség miatt elrontani, meg úgy alapból az életemet. És nekem kell változni, tudom, csak nem olyan egyszerű ám az...
2010. jún. 20. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Pedig akár hiszed akár nem tényleg ennyi a titka.Hogy másképp kell nézned az élet dolgait.Ezért talál meg mindig az élet borúsabb oldala mert nem hiszed hogy könnyen változtathatsz pedig neked kell változtatni.Te irányítassz.:)ha azt képzeled valami nem úgy fog sikerülni ahogy szeretnéd szinte előre megéled azt pedig nem így kellene lennie.Egyszerűen csak tudd h minden amit akarsz sikerülhet vagy legalábbis jól alakulhat.Aztán problémák mindig adódhatnak ez benne van a pakliban de tudni kell átlépni rajta és ha lehet tanulni belőle.
2010. jún. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. jún. 20. 15:42
 7/10 anonim ***** válasza:
tépjél be vagy hanemsegít akkor jáccál a hajszáritoval a kádba
2010. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hülye. Ha nem tudsz normális választ írni, akkor inkább meg se szólalj. A hajszárítós dolgot meg neked is ajánlom vagy ha nem segít, letépem a körmeidet és besózom, ok? :P
2010. jún. 24. 13:41
 9/10 anonim ***** válasza:
29%ékos emberek válaszai...fájdalmas.
2010. jún. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Így van.
2010. jún. 24. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!