Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszanst mikor?

Antidepresszanst mikor?

Figyelt kérdés

Mikor erdemes bevenni? En estere elalvas elott gondoltam, mert nagyon felek minden ilyen gyogyszertol, parszor vettem be nyugtatot, amig el nem aludtam nagyon feltem.

Escitilt kaptam, 10mg-osat, de negyed szemet kell szednem, utana meg felet. Eros szorongasra, generalizalt szorongasra kaptam, panikolok, izgulok aggodok ha kell ha nem, minden egyes nap, volt panikrohamom is, de az fel eve utoljara.


2018. aug. 15. 13:41
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#30: tehát akkor ne szedjen senki sem gyógyszert. Ez esetben milyen alternatív megoldást javasolt, ami teljes gyógyuláshoz vezet?
2018. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
31-es:en nem allitottam sehol hogy ne szedjen senki semmilyen gyogyszert. En csupan leirtam azt az egyelore maradando es sulyos toxikus karosodast ami velem tortent es meg rajtam kivul sok ezer embert nyomoritott meg. Ettol meg egyaltalan nem vagyok koteles terapias tanacsot adni sem neked sem masnak. Ha Te ezt a kockazatot fel akarod vallalni, vallald. Szemely szerint en barmit megtennek hogy visszaforditsam az idot es ne forduljak soha ilyen fajta "szakertohoz". 1000 fele nem toxikus, egeszseges alternativa van, az internet koraban mar tenyleg csak az nem talal, aki nem is akar. Egyebkent sem hiszek abban hogy mindenki egyforma lenne es mindenkinek ugyanaz valna be.
2018. aug. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
#32: milyen antidepresszánst szedtél, milyen napi adagban és mennyi ideig?
2018. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Escitalopram, 5mg, 3 het.
2018. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!