Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan gyógyíthatom meg enyhe...

Hogyan gyógyíthatom meg enyhe -biszexuális aberrációmat?

Figyelt kérdés
Biszexualitás, Hajlam, Betegség, gyógyítás, Pszichológia

2018. szept. 17. 13:20
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%

Normális kamasz alapból 14-25 éves kora körül kezd szexuális gondolatokkal foglalkozni, teljesen logikus, hogy te is ekkor fedezted fel,h hogy biszex vagy. Semmi köze a szüleid válásához.

A depresszió egy betegség, ami komoly mentális és fizikai problémákat okoz, ha nem kezelik. Ezzel fordulj orvoshoz, ne azzal, hogy biszex vagy. A biszexualitás normális dolog. A depresszió nem az.

2018. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
*14-15 éves kora körül
2018. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy igazad van. Már, hogy lenne normális ez egy betegség, akkor a nekrofilia sem betegség ? Tök mind1.
2018. szept. 17. 16:10
 14/34 A kérdező kommentje:
Egyébként 12 évesen vertem ki először és évekig csak a nők jutottak így eszembe és ezek a bi gondolatok csakis pár személyben jelennek meg. Vagy a rejtélyes biszexuális gén okozza ezt ? Lehet, hogy beteg vagyok de nem vagyok hülye.
2018. szept. 17. 16:11
 15/34 anonim ***** válasza:

És 15 éves korod óta folyamatosan úgy érzed, hogy biszex vagy, vagy csak akkor egyszer előjött, és most megint?

Orvoshoz mindenképp el kellene menned, ne aggódj, megbeszélhetsz vele mindent. A biszexualitásról sem lebeszélni, sem rábeszélni nem fog! Azt csakis te döntöd el, mit kezdesz ezzel a hajlammal. De ha ennyire idegenkedsz tőle, akkor mondd csak, tutibiztos, hogy van benned ilyen vonzalom, vagy ez inkább valami más, amiről úgy érzed, hogy "ez nem te vagy"?

2018. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nagyobb idő közönként jön elő. Nem tudom hova tenni pontosan én sem, soha sem néztem meg férfiakat az utcán vagy ilyesmi meg a férfi test sem vonz, csak pár kontextusban ha szabad így fogalmaznom mégis ott van a dolog.
2018. szept. 17. 16:41
 17/34 anonim ***** válasza:
Te komolyan egy kalap alá veszed a nekrofíliát a biszexualitással? Akkor veled tényleg komoly baj van.
2018. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért ne lenne betegség az amikor két azonos nemű a vonzódásuk miatt 20 évvel kevesebbet élnek átlagban. Nagyobb valószínűséggel lesznek lelki betegek. Nem lehet gyerekük, nem tudnak megállapodni, a liberális propaganda elhitette, hogy ez nem betegség gének okozzák persze. Félre ne értsetek én nem gyűlölök senkit sem, nem ítélek el senkit.
2018. szept. 17. 17:24
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

"két azonos nemű a vonzódásuk miatt 20 évvel kevesebbet élnek átlagban."

Mutass valami tudományos kutatást erről, mert ilyesmiről még nem hallottam.



"Nagyobb valószínűséggel lesznek lelki betegek."

Persze, hiszen a sok tudatlan homofób ember gúnyolja és kiközösíti őket, a vallások pokollal fenyegetik őket, sok szülő még kitagadni is képes a gyerekét, ha azonos nemű partnert visz haza, és mindezt azért, mert szúrja az emberek szemét, ha valaki nem olyan, mint ők. Nem attól lesz az ember lelki beteg, mert azonos neműekhez vonzódik, hanem attól, ahogy bánnak vele. Ugyanígy lelki beteg lehet az, akit az arca, hajszíne, testalkata, érdeklődési köre vagy a képességei miatt közösítenek ki, mégsem betegek ezek az emberek. Egyszerűen csak nem vagyunk mind egyformák, és sok gyökér ember képtelen felfogni, hogy ebben semmi rossz nincs.


"Nem lehet gyerekük"

Miért ne lehetne? A szaporodószerveik pontosan ugyanúgy működnek, mint a heteroszexuális embereknek. Akinek nem lehet gyereke, az meddő/nemzőképtelen, és ennek semmi köze ahhoz, hogy kihez vonzódsz szexuálisan.


"Nem tudnak megállapodni"

Miért ne tudnának? Ha megtalálják azt az embert, akivel minden szempontból el tudják fogadni egymást kölcsönösen, és együtt szeretnék leélni az életüket, akkor ugyanúgy megállapodnak egymás mellett, mint a heteroszexuálisak. Más kérdés, hogy sok országban nem köthetnek hivatalosan házasságot, de ettől még nagyon is elköteleződhetnek a partnerük mellett egy életre.


"A liberális propaganda elhitette, hogy ez nem betegség"

Ehhez inkább nem fűzök hozzá semmit.

2018. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem tudnak megállapodni: Kutatások kimutatták, hogy az azonos neműekhez vonzódok sokkal többször váltanak partnert, itt dőlt is két pontod szinte KÉPTELENEK MONOGÁMIÁRA, ebből következik, hogy sokkal nagyobb eséllyel kapnak el nemi betegséget és igen van kutatás erre is ezért kevesebb a várható élettartam.
2018. szept. 17. 17:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!