Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem hiszem hogy jól döntöttem...

Gabor2001MC kérdése:

Nem hiszem hogy jól döntöttem szerintetek?

Figyelt kérdés

Másfél évig nagyon boldogok voltunk a barátnőmmel

Itt hagyott azt mondva már nem ugyanazt érzi mint az elején

Valaki más tetszik neki

Mondtam rendben

2 hétig csak sírtam és nem éreztem jól magam

Mint kiderült ő mással csókolózott és stb dolgok

Megbocsátottam neki mert azt mondta megbánta meg stb és vissza fogadtam

Lehet hülye döntés volt

Félek hogy le is feküdt valakivel és nem érzem magam biztonságban vele félek hogy újra megtenné

De látom hogy megbánta lehet lekoptatta őt a srác

Fiatalok vagyunk vannak hibáink de nem tudom mit tegyek

17/F



2018. okt. 12. 09:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ami kapcsolatban nem tudsz boldog lenni, azt hagyni kéne. Vagy nemtom, lehet komolyodott azóta a csaj, bár ennyi idő alatt kicsi esélyt látok rá, de nemtom mennyire tudja veled meg te is ővele elképzelni a jövőt. Ő már egyszer megingott, hogy te vagy az igazi; ő már egyszer megingott abban a tekintetben, hogy te vagy az igazi, lemondott rólad valaki másért. Mi a garancia, hogy többet nem teszi, mert azt érzi, te vagy az igazi?
2018. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
*Lehet, hogy veled "mégis jobb volt"; de lehet, hogy csak pótlékokat keres. Mármint addig, amíg nem találja meg az igazit.
2018. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

*Mármint ,amig nem találja meg az igazit, addig pótlékok jutnak neki, és addig beéri pl veled is, meg aztán azzal is, akivel pillanatnyilag úgy érezte, vele jobb lesz; mint veled;

de arcra esett, és mégiscsak te voltál a 'kevésbé gyengébb.'


Szóval én hagynám ezt a csajt. Nagyon kicsapongó.

Szerintem veled is csak addig akar lenni, amíg nincs jobb.

2018. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

*Amíg nem feltételezi valakiről , hogy ő jobb nálad.

(bocsi, külön jutottak eszembe.)

2018. okt. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*Meg még nehogy rámenjen az egészséged, ha folyton csak szorongsz mellette. Hiába szereted, ez nem boldogság; nem vagy mellette boldog, hanem folyamatosan feszengsz, hogy hátha megcsal, vagy hátha megint elmegy.
2018. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Fiatal vagyok de nem leszek hülye megbocsátottam neki és látom hogy megbánta ezt értettem de nem fogok neki semmit se tenni a kapcsolat érdekében

Eleget tettem én

Bizonyítson nekem! Ha esetleg megint furcsán viselkedne elnézek más irányokba

Boldog vagyok vele csak szar bele gondolni mert nemrég jöttünk újra össze 2napja

2018. okt. 12. 23:37
 17/17 A kérdező kommentje:

Fiatal mindenki hibázik és megértem amit tett mert nagyon féltékeny és agresszív voltam

Teljesen érthető ha itt hagyott

De az hogy ugye a gyerek lekoptatta mert kiderült hogy nem tetszik neki az én barátnőm azután mondta hogy megint mással akart össze jönni de rá döbbent hogy ő nem áll készen új kapcsolatra

Nem akarom kihasználni se megbántani soha se

De buta sem akarok lenni

Nem így neveltek de ha tényleg megint elkezdődnek ezek akkor muszály nekem lépnem

2018. okt. 12. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!