Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le vagy csökken...

Hogyan küzdjem le vagy csökkentsem a depressziót, amit a nyugtatóhiány okoz?

Figyelt kérdés
A múltkori nagyobb adag okán pár napig szüneteltetni szeretném a Xanax szedését, de speciel már az első gyógyszermentes napon iszonyat cefetül voltam, így most bevettem egy szemet, viszont én legalább egy hetet szerettem volna kihagyni, hogy kitisztuljon a szervezetemből. Egyébként 0,5 milligrammosról van szó.

2018. okt. 15. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Most te depressziós vagy, vagy gyógyszerfüggő?
2018. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagy dozisu A vitaminnal kezelnek sikeresen depressziosokat. Vlmi jo minosegut kell valasztani pl. Kirkman.
2018. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
20-24 óra alatt teljesen kiürül.Igyál sok folyadékot az is segít ebben az időszakban.Xanax nem igazán jó,az inkább álmosít+altat.Írass Rivotrilt a sárga az 0.5mg-os. Jobbak róla a beszámolok mint a Xanaxról.
2018. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyszerre hagyd el! Fokozatosan csökkentsd az adagot akár több héten keresztül.
2018. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#1. Depresszióra és stresszre írta fel a pszichiáterem.


#4. Valószínűleg most magas a toleranciám, de ha fokozatosan csökkentve visszaállok a normál adagra, akkor megkapom ugyanazt a hatást, mint korábban?

2018. okt. 15. 20:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. okt. 15. 20:46
 7/14 anonim ***** válasza:

De ha depressziós vagy, akkor miért hagyod abba?

Végül is így nehéz megmondani, hogy visszajön-e a depressziód, azért vagy rosszul, vagy függő lettél és hiányzik az adag.

#1 voltam.

2018. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Azért mert múlthéten nagyon pocsékul voltam és jóval többet bevettem a felírt adagnál egy pár nap erejéig, ezért most szerettem volna egy hétig, vagy legalább 3-4 napig leállni.
2018. okt. 15. 21:02
 9/14 A kérdező kommentje:
Jav.: múlt héten
2018. okt. 15. 21:03
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor túlszedted magad, és nem a depresszió jött vissza, ez elvonási tünet.

Rákaptál a Xanaxra, le kell állni, föntebb már írták, hogy hogy.

2018. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!