Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan küzdjem le vagy csökken...

Hogyan küzdjem le vagy csökkentsem a depressziót, amit a nyugtatóhiány okoz?

Figyelt kérdés
A múltkori nagyobb adag okán pár napig szüneteltetni szeretném a Xanax szedését, de speciel már az első gyógyszermentes napon iszonyat cefetül voltam, így most bevettem egy szemet, viszont én legalább egy hetet szerettem volna kihagyni, hogy kitisztuljon a szervezetemből. Egyébként 0,5 milligrammosról van szó.

2018. okt. 15. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Normálisan gyere le róla fokozatosan meg önuralommal. Esetleg térj át másik benzora
2018. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Bizony, ha túltoltad egy ideig, utána jobban megérzed a hiányát. De szerintem nem kellene kihagynod emiatt napokat, csak simán állj vissza a normális adagodra, és akkor nem lesznek elvonási tünetek. Én nagyobb dózisban szedtem több ideig, mint te azalatt a 2 nap alatt, szóval tapasztalat. Viszont! Nem írják fel hamarabb, mint ahogy elvileg el kellene fogynia, és így, hogy már hamar elfogy a havi adagom, kénytelen vagyok kibírni nélküle a következő írásig, ami alatt ürül a szervezetből, utána pedig újra érezhető a hatása. Csak én már akkor is túltolom általában, te ne csináld, ha jót akarsz magadnak! :) Vissza kell, hogy álljon. Ha pedig te is ebben a helyzetben vagy, hogy túl hamar elmegy a havi adag nagy része, de nem írják fel hamarabb, akkor vegyél be 2 naponta egy normál adagot, úgy nem kéne, hogy elvonási tüneteket okozzon.
2018. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12/12--->Ilyen 0.25-ös Frontin+Xanaxot fel ír a háziorvos is.Az enyém 0.5mg-osat is felír.Meg még ottvan a pszichiáter szakorvos nagyobb dózisú komolyabb gyógyszerekre.Pl: Rivotril 2mg,ezzel nem mondtam azt ,hogy én kettő helyre járok íratni,de ha valaki ilyen jellegű gondban van sztem megteheti,egyszer-kétszer.
2018. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

#12

Ismerős a szitu. Korábban én is szedtem még a mostaninál is nagyobb dózist, olyannyira, hogy egy hét után épphogy csak a fele maradt meg a százas kiszerelésű nyugtatónak, így ki kellett matekoznom, hogy hogyan szedjem a hátralévő több mint három hétben, hogy ne kelljen majd' két hetet kiszenvednem gyógyszer nélkül.

2018. okt. 17. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!