Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem látok kiutat, nem bírom...

Nem látok kiutat, nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi nem alakul jól az életemben. Munka, család, párkapcsolat romokban. Nincs semmim, anyagilag nem tudok elfüggetlenedni, egyszerűen csak szeretnék megszűnni létezni. Nem tudok megfelelni senkinek, nem megy, és azt érzem szétszakadok, nem bírom. Minden nap egy kínszenvedés, utálok dolgozni járni, állandóan ideges vagyok, állandó fájdalmaim vannak, hullik a hajam, egyszerűen egy nagynagy szerencsétlenség vagyok. Nagyon a határán vagyok annak, hogy valamit tegyek magammal, mert nem látok más kiutat az életemből... Segítsetek kérlek :(
2018. okt. 25. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is hasonló cipőben járok. Mindenképpen szakemberhez kell fordulni, mert a saját hajadnál fogva nem tudod magad kihúzni a mocsárból. Minden kerületben van tb alapon igénybe vehető pszichiáter. Ha szerencséd van, akkor jó szakember. Ha szükségesnek látja, kapsz gyógyszert. Nem oldja meg az életedet, csak egy kicsit segít.
2018. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell elkeseredni! Minden ember sokat ér! Mindennek van oka, mindennek eljön az ideje. Ha már a határán vagy akkor utána jönni fog a boldogság!
2018. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, annyira elegem lett a munkámból is, hogy ott hagytam. Most azon vagyok, hogy rendben tegyem magam. Próbálok jól lenni magammal. Hiszek abban, hogy saját magammal kijövök, akkor a világgal is ki fogok. Nehéz, de el kell indulni, rendbe tenni belül magunkat. Már két éve van pajzsmirigy problémám, mostanra kiderült az inzulinommal is gond van. Nekem ez elég intő jel ahhoz, hogy változtassak. Ne add fel, keresd a kiutat.

Ajánlom, hogy változtass munkahelyet, ha tudsz, és a kettő között tarts egy nagyobb (akár egy hónap) szünetet. Kezdj el megoldásokat keresni, kezdetnek érdemes vérképet nézetni, mi okozhatja a hajhullást, és lelkileg is elindulni azon az úton, amin jobbá válhatsz.

2018. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!